تاریخ انتشار: ۱۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] این حادثه در کیلومتر ۱۰ جاده نیشابور به مشهد روی‌داده بود و طی آن یک دستگاه وانت واژگون و راننده در آن محبوس شده بود. مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت بحران دانشکده علوم پزشکی نیشابور از وقوع واژگونی منجر به فوت یک دستگاه نیسان در نیشابور خبر داد. به گزارش فارس، مصطفی افشار اظهار […]

[ad_1]

این حادثه در کیلومتر ۱۰ جاده نیشابور به مشهد روی‌داده بود و طی آن یک دستگاه وانت واژگون و راننده در آن محبوس شده بود.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت بحران دانشکده علوم پزشکی نیشابور از وقوع واژگونی منجر به فوت یک دستگاه نیسان در نیشابور خبر داد.

به گزارش فارس، مصطفی افشار اظهار کرد: در پی اعلام یک فقره تصادف در محور نیشابور- مشهد با مرکز فوریت‌های پزشکی، دانشکده علوم پزشکی نیشابور همکاران از پایگاه امام رضا(ع) در صحنه تصادف حاضر شدند.

وی تصریح کرد: این حادثه در کیلومتر ۱۰ جاده نیشابور به مشهد روی‌داده بود و طی آن یک دستگاه وانت واژگون و راننده در آن محبوس شده بود.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت بحران دانشکده علوم پزشکی نیشابور خاطرنشان کرد: پس از رهاسازی فرد مصدوم و تحویل به اورژانس با توجه به عدم وجود علایم حیاتی تلاش برای احیا آغاز گردید ولی متأسفانه به علت شدت جراحات مصدوم تلاش‌ها بی‌نتیجه ماند و راننده درصحنه تصادف جان سپرد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس