تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده نیروی زمینی ارتش نیت از تشکیل گروه‌های تروریستی همچون داعش و جبهه النصره را بدبین کردن چهره اسلام و جلوگیری از رشد ایمان مردم در دنیا دانست و یکی از راه‌های مقابله با آن را اراده و ایمان قوی و ایستادگی و مقاومت قلمداد کرد. به گزارش ایسکانیوز، فرمانده نیروی زمینی همچنین خاطر […]

[ad_1]

پوردستان

فرمانده نیروی زمینی ارتش نیت از تشکیل گروه‌های تروریستی همچون داعش و جبهه النصره را بدبین کردن چهره اسلام و جلوگیری از رشد ایمان مردم در دنیا دانست و یکی از راه‌های مقابله با آن را اراده و ایمان قوی و ایستادگی و مقاومت قلمداد کرد.

به گزارش ایسکانیوز، فرمانده نیروی زمینی همچنین خاطر نشان کرد: کارکنان ممتاز نزاجا در نظر داشته باشند بدون حمایت همسران و فرزندان خود نمی توانستند ممتاز شوند لذا باید همیشه حامی و قدرشناس زحمات خانوادهایشان بویژه همسران فداکارشان باشند.

وی که در مشهد سخن می گفت با بیان اینکه وجود مضجع شریف امام هشتم شیعیان برای ایرانیان یک هدیه الهی است، افزود: امروز، مردان با ایمان ایران اسلامی به دفاع از حرم امامان همام در عراق و حضرت زینب(س) در سوریه برخواسته و در این راه جان خود را نثار می کنند.

امیر پوردستان در پایان، نیت از تشکیل گروه های تروریستی همچون داعش و جبهه النصره را بدبین کردن چهره اسلام و جلوگیری از رشد و ایمان مردم در دنیا دانست و یکی از راه های مقابله با آن را اراده و ایمان قوی و ایستادگی و مقاومت قلمداد کرد.
شایان ذکر است در این مراسم از تعدادی خانواده های شهدای مدافع حرم ارتش تجلیل شد.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس