تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۴
محسن میردامادی:

به نظر من چشم‌انداز اقدامات دولت یازدهم هم خوب و قابل قبول است. نباید انتظارات را هم خیلی بالا ببریم و با مسائل مختلف عقلانی‌تر برخورد کنیم و همین کفایت می‌کند به نظر من چنین مجلسی هم نهایتاً شکل خواهد گرفت.

به گزارش “گذارخبر”  محسن میردامادی  در مورد فعالیت شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان عنوان کرد: هنوز فعالیت خاصی ندارم و در این شورا عضو نیستم اما به نظرم اصلاح‌طلبان مسیر خوبی را طی کرده‌اند و پتانسیل خوبی دارند.

وی افزود: در حال حاضر همه قبول دارند که ذیل رهبری خاتمی حرکت کنند و محور وحدت اصلاح‌طلبان آقای خاتمی باشد٬ البته آقای عارف انتخاب خوبی برای ریاست شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان است. برخلاف طرف مقابل که دچار تشتت جدی است به نظر من در جریان احساسات برای تصمیم‌گیری نهایی مشکلی وجود ندارد و نخواهد داشت و هرچه به انتخابات نزدیک‌تر شویم مجموعه اصلاح‌طلبان با یکدیگر همگرا‌تر و متحد‌تر هم خواهد شد.

میردامادی در پاسخ به این سوال که آیا با شعار تعامل با جهان می‌توان رای مردم را کسب کرد، خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم مجموعه‌ای که در جریان اصلاحات شکل گرفته همه را در برمی‌گیرد٬ الان انسجام اصلاح‌طلبان نسبت به اولین انتخاباتی که در دولت آقای خاتمی داشتیم بیشتر است. در آن زمان برخی لیست‌ها حتی متفاوت هم بود دلیل آن هم این است که الان نسبت به گذشته جامعه ما بلوغ بیشتری پیدا کرده است.

وی ادامه داد: به نظر من چشم‌انداز اقدامات دولت یازدهم هم خوب و قابل قبول است. نباید انتظارات را هم خیلی بالا ببریم ما باید مجلسی داشته باشیم که از این مجلس یک گام جلو‌تر باشد و با مسائل مختلف عقلانی‌تر برخورد کند و همین کفایت می‌کند به نظر من چنین مجلسی هم نهایتاً شکل خواهد گرفت.

میردامادی گفت: با آمدن خاتمی پتانسیلی در جامعه ایجاد شد که منجر به تایید صلاحیت‌های مجلس ششم شد، الان هم پتانسیل ایجاد شده به آن شدت نیست اما فرصت بسیار خوبی است نباید تصور کرد که همه رد صلاحیت می‌شوند نباید هم فکر کنیم طرف مقابل هر کاری بخواهد می‌تواند انجام دهد چون اگر اینطور بود الان هم روحانی رئیس جمهور نبود ممکن است انتخابات مجلس دهم ایده‌آل‌ها را برآورده نکند اما رضایت‌بخش خواهد بود.

وی در خصوص مجموعه احزاب تازه شکل گرفته در جریان اصلاحات همچون اتحاد ملت ایران و ندا تصریح کرد: حزب اتحاد از احزاب نزدیک خاتمی و اصلاح‌طلب است٬ در مورد ندا اطلاعات من محدود است اما آن‌ها هم در مجموعه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در حال فعالیت هستند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس