تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران از جمع آوری ۶۰۰۰ معتاد متجاهر در تهران خبر داد و گفت: مدت زمان نگه‌داری از معتادان در مراکز با موافقت دادستانی برای یک دوره سه ماهه دیگر تمدید خواهد شد. محمدرضا آذرنیا در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به گذشت ۳۴ روز از اجرای […]

[ad_1]

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران از جمع آوری ۶۰۰۰ معتاد متجاهر در تهران خبر داد و گفت: مدت زمان نگه‌داری از معتادان در مراکز با موافقت دادستانی برای یک دوره سه ماهه دیگر تمدید خواهد شد.

محمدرضا آذرنیا در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به گذشت ۳۴ روز از اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر در استان تهران اظهار کرد: در روزهای ابتدایی طرح سرعت جمع‌آوری معتادان بالا بود و به روزانه ۵۰۰ معتاد می‌رسید.

وی افزود: در حال حاضر از سرعت این اقدام کاسته شده و استمرار آن برای ما مهمتر است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران ضمن اعلام اینکه تا کنون نزدیک به ۶۰۰۰ معتاد متجاهر جمع آوری شده‌اند گفت: فعلا زنان معتاد را جمع آوری نکرده‌ایم و پس از اتمام ساماندهی معتادان مرد، ساماندهی زنان را شروع می‌کنیم.

آذرنیا درباره ظرفیت نگه‌داری از معتادان متجاهر اظهار کرد: ظرفیت لازم با مشارکت بهزیستی، شهرداری تهران و تشکل های غیردولتی ایجاد شده و امیدواریم به ظرفیت ۷۰۰۰ نفر برسیم.

وی افزود: قرار بود با موافقت دادستانی مدت زمان نگه داری از  معتادان را در مراکز دوبرابر کنیم، مذاکرات انجام شده و دادستانی مشکلی ندارد و موافقت کلی خود را اعلام کرده است. پس از پایان دوره سه ماهه اول، حضور معتادان در مراکز را برای یک دوره دیگر سه ماهه دیگر تمدید می‌کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس