تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از گچساران، غلامرضا تاج گردون در جشن تجلیل از تیم رباتیک و هوش سفید این شهرستان در سالن دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران گفت: تاسف می خوریم که بگوئیم که از وضعیت کنونی کوتاهی مسوولان در عرصه های علمی و فرهنگی کشور نگران هستیم اما این واقعیتی است که نمی شود […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از گچساران، غلامرضا تاج گردون در جشن تجلیل از تیم رباتیک و هوش سفید این شهرستان در سالن دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران گفت: تاسف می خوریم که بگوئیم که از وضعیت کنونی کوتاهی مسوولان در عرصه های علمی و فرهنگی کشور نگران هستیم اما این واقعیتی است که نمی شود کتمان کرد.


وی با تشریح وضعیت کنونی عرضه‌های علمی و فرهنگی کشور بویژه استان کهگیلویه و بویراحمد و گچساران، اظهارداشت: همه می دانیم که توسعه و تعالی غرصه های فرهنگی و علمی سبب جلوگیری از انجراف جوانان و موفقیت های بعدی خواهد بود.


نماینده گچساران و باشت در مجالس نهم و دهم شورای اسلامی در بخشی دیگر از سخنان خود، آفت اساسی عرصه های فرهنگی و علمی را سیاست زدگی و سیاست عنوان کرد.


تاج گردون گفت: باید مسوولان عرصه های علمی و فرهنگی بازی های سیاسی را کنار گذاشته و زندگی مردم را با سیاست و سیاست زدگی تداخل نکنند.


وی وجود هیئت های علمی موفق در مراکز دانشگاهی را گامی بسمت و سوی تعالی و موفقیت یک مرکز دانشگاهی ذکر و خاطرنشان کرد: یک هیئت علمی موفق نباید سبب قطع پای دانشجو از محیط دانشگاهی شود.


رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود: مسوولان دانشگاهی بایستی بسترهای شور و نشاظ را در جامعه فراهم کنند.


تاج گردون از تغییر دیدگاهها در حوزه انتخابیه خود در بخش های مختلف اظهار خوشحالی کرد و یادآورشد: خوشحالم که بگویم در جمع های سیاسی ، فرهنگی و علمی دیارم ، دیگر حرف های سوپرمارگتی را نمی شوم.


به گزارش ایلنا، در پایان این جشن از ۲۶ عضو تیم رباتیک و هوش سفید گچساران تجلیل شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس