تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] روزنامه بریتانیایی«دیلی میل» با انتشار گزارشی مدعی شده است که اوباما رییس جمهوری امریکا نسبت به نتیجه آزمایش چک آپ پزشکی هیلاری کلینتون و درباره وضعیت سلامتی او به شدت نگران است.  کلینتون دچار اریتمی و مشکل در دریچه قلب است. «اد کلاین» یکی از منتقدان سرسخت هیلاری کلینتون جزئیات تازه‌ای را درباره وضعیت […]

[ad_1]

روزنامه بریتانیایی«دیلی میل» با انتشار گزارشی مدعی شده است که اوباما رییس جمهوری امریکا نسبت به نتیجه آزمایش چک آپ پزشکی هیلاری کلینتون و درباره وضعیت سلامتی او به شدت نگران است.

 کلینتون دچار اریتمی و مشکل در دریچه قلب است. «اد کلاین» یکی از منتقدان سرسخت هیلاری کلینتون جزئیات تازه‌ای را درباره وضعیت سلامتی نامزد دموکرات‌ها در انتخابات جمهوری امریکا به طور اختصاصی به «دیلی میل» ارائه داده است.

به گزارش تیک؛ روزنامه بریتانیایی«دیلی میل» با انتشار گزارشی مدعی شده است که اوباما رییس جمهوری امریکا نسبت به نتیجه آزمایش چک آپ پزشکی هیلاری کلینتون و درباره وضعیت سلامتی او به شدت نگران است.

این روزنامه نوشته است که کلینتون دجار اریتمی و مشکل در دریچه قلب است. «اد کلاین» یکی از منتقدان سرسخت هیلاری کلینتون جزئیات تازه‌ای را درباره وضعیت سلامتی نامزد دموکرات‌ها در انتخابات جمهوری امریکا به طور اختصاصی به «دیلی میل» ارائه داده است.

او جزئیات بیش‌تر در این‌باره را یک روز پیش از انتشار چهارمین کتاب انتقادی اش درباره کلینتون فاش کرده است.

کلاین مدعی شده است که کلینتون از ضربان قلب نامنظم، فشار خون پایین مزمن و مشکلات جسمانی دیگر رنج می‌برد.

موضوع سلامتی هیلاری کلینتون پس از آن مطرح شد که اخیرا او در زمان سوار شدن در ماشین دچار سرگیجه شد. در صورت جدی‌بودن ادعاهای مطرح‌شده درباره وضعیت سلامتی‌اش، این موضوع می‌تواند به موقعیت هیلاری به عنوان ریس‌جمهوری احتمالی و فرمانده کل قوای امریکا آسیب بزند و صلاحیت او را زیر سوال ببرد.

دیلی میل اشاره می‌کند که کاهش فشار خون هیلاری کلینتون به دلیل عوارض ناشی از داروهایی است که برای درمان اریتمی قلب و مشکل دریچه قلب او تجویز شده و را کسل و خسته نشان می‌دهد.

به گزارش آفتاب‌‌نیوز، پیش‌تر ادعاهایی درباره ابتلای هیلاری کلینتون به ذات الریه مطرح شده بودند.

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس