تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نتایج بررسی موسسه نظرسنجی گالوپ نشان می‌دهد که شمار قابل توجهی از کودکان در آمریکا نگران امنیت خود در مدارس به ویژه مدارس دولتی هستند. به گزارش ایسنا، در نظرسنجی اخیر گالوپ آمده است: نگرانی والدین نسبت به امنیت فرزندانشان از سال ۲۰۰۰ همچنان حدود ۲۸ درصد بوده به استثنای سال ۲۰۱۲ که با […]

[ad_1]

نتایج بررسی موسسه نظرسنجی گالوپ نشان می‌دهد که شمار قابل توجهی از کودکان در آمریکا نگران امنیت خود در مدارس به ویژه مدارس دولتی هستند.

به گزارش ایسنا، در نظرسنجی اخیر گالوپ آمده است: نگرانی والدین نسبت به امنیت فرزندانشان از سال ۲۰۰۰ همچنان حدود ۲۸ درصد بوده به استثنای سال ۲۰۱۲ که با وقوع تیراندازی در مدرسه ابتدایی “سندی هوک” در آمریکا و کشته شدن ۲۸ تن، این نگرانی افزایش پیدا کرد.

کارشناسان طی ۱۸ سال به جمع‌آوری اطلاعاتی در مورد سطح نگرانی والدین از وضعیت امنیت مدارس پرداخته و دریافتند که افزایش این نگرانی‌ها با وقوع موارد تیراندازی مطابقات دارد.

همچنین به گفته کارشناسان موسسه گالوپ، واکنش‌های نسبتا ساده به خشونت در مدارس می‌تواند با افزایش تعداد موارد تیراندازی در مراکز آموزشی ارتباط داشته باشد.

طبق اعلام پلیس فدرال آمریکا از سال ۱۹۹۹ میلادی و تیراندازی مرگبار در دبیرستان “کلمباین”، ۵۰ مورد کشتار جمعی در مدارس آمریکا رخ داده است.

به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس، تعداد دانش‌آموزانی که در مورد امنیت جانی خود در مدارس نگرانی دارند، ۱۳ درصد است و از سال ۲۰۰۱ که ۲۲ درصد والدین از وضعیت کودکانشان در مدرسه نگران بوده‌اند، بالاترین رقم محاسبه شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس