تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] با نزدیک شدن به زمان اتمام جست‌وجوی هواپیمای مفقود شده مالزی، خانواده مسافران فشارهای خود را بر دولت استرالیا برای روشن شدن سرنوشت این هواپیما و سرنشینان آن افزایش دادند. به گزارش ایسنا، هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ در ماه مارس سال ۲۰۱۴ با ۲۳۹ سرنشین در مسیر پرواز از کوالالامپور به پکن از مدار خارج […]

[ad_1]

با نزدیک شدن به زمان اتمام جست‌وجوی هواپیمای مفقود شده مالزی، خانواده مسافران فشارهای خود را بر دولت استرالیا برای روشن شدن سرنوشت این هواپیما و سرنشینان آن افزایش دادند.

به گزارش ایسنا، هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ در ماه مارس سال ۲۰۱۴ با ۲۳۹ سرنشین در مسیر پرواز از کوالالامپور به پکن از مدار خارج و ناپدید شد.

نیروهای تجسس مالزی، چین و استرالیا عملیات گسترده‌ای را در مناطق جنوبی اقیانوس هند به منظور یافتن اثری از این هواپیما انجام دادند اما همچنان بی‌نتیجه بوده است.

به این ترتیب به دلیل پیدا نشدن شواهد جدید از این هواپیما، عملیات جست‌وجوی آن به زودی به حالت تعلیق درمی‌آید و به همین دلیل خانواده سرنشینان این هواپیما به دنبال آن هستند تا متوجه شوند چه اقداماتی تاکنون انجام گرفته و آیا احتمال دارد اطلاعات موثق جدیدی برای ادامه جست‌وجوها وجود داشته باشد؟

همچنین برخی از خانواده‌ها دولت مالزی را به نادیده گرفتن شواهد جدید از وجود این هواپیما در سواحل آفریقا متهم کرده‌اند. سه قطعه مربوط به لاشه هواپیما در آب‌های موزامبیک پیدا شده که برای بررسی‌های بیشتر به مالزی فرستاده شده است.

به گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، همچنین برخی از خانواده‌ها تصور می‌کنند احتمال دارد لاشه و قطعات هواپیما و وسایل متعلق به مسافران در سواحل دورافتاده اقیانوس هند باشند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس