تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت: وزارت دفاع آمریکا نگرانی‌های ما را به ایران منتقل کرده و بنده نیز از طریق اعلام عمومی این کار را انجام می‌دهم. به گزارش ایلنا، مارک تونر در نشست خبری خود در توضیح مسئله تهدید هواپیمای آمریکایی از سوی ایران گفت: این اتفاقات برای ما نگران‌کننده هستند چراکه […]

[ad_1]

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت: وزارت دفاع آمریکا نگرانی‌های ما را به ایران منتقل کرده و بنده نیز از طریق اعلام عمومی این کار را انجام می‌دهم.

به گزارش ایلنا، مارک تونر در نشست خبری خود در توضیح مسئله تهدید هواپیمای آمریکایی از سوی ایران گفت: این اتفاقات برای ما نگران‌کننده هستند چراکه تنش‌هایی ایجاد می‌کند که ضروری نیست.


او با بیان اینکه حضور ما در این منطقه بر اساس استانداردهای لازم است، گفت: نگرانی‌ها در این مورد به ایران منتقل شده است.


سخنگوی وزارت امور خارجه در توضیح چگونگی انتقال نگرانی آمریکا به ایران گفت: وزارت دفاع آمریکا این نگرانی‌ها را اعلام کرده است. بنده نیز از طریق اعلام عمومی این کار را انجام می‌دهم.


تونر با تاکید بر اینکه درباره‌ راه‌های ارتباطی دیگری که با دولت ایران داریم صحبت نمی‌کنم، تصریح کرد: توافق هسته‌ای برای حل مساله هسته‌ای ایران بوده و قرار نیست همه مشکلات با دستیابی به توافق هسته‌ای حل شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس