تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از رودبار، سردار محمدرضا میرحیدری عصر امروز در مراسم افتتاح مرکز فرماندهی و کنترل عملیات ۱۱۰ این شهرستان بیان کرد: پلیس حفظ ارزش‌ها، نظم و امنیت را وظیفه خود می‌داند. میرحیدری حرکت انقلاب اسلامی برای مهار ناامنی‌های سیاسی، اجتماعی و اخلاقی را با برنامه و پیروزمندانه عنوان کرد. فرمانده […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از رودبار، سردار محمدرضا میرحیدری عصر امروز در مراسم افتتاح مرکز فرماندهی و کنترل عملیات ۱۱۰ این شهرستان بیان کرد: پلیس حفظ ارزش‌ها، نظم و امنیت را وظیفه خود می‌داند.


میرحیدری حرکت انقلاب اسلامی برای مهار ناامنی‌های سیاسی، اجتماعی و اخلاقی را با برنامه و پیروزمندانه عنوان کرد.


فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در حوزه امنیت موجب پیشرفت تمام ابعاد کشور می‌شود، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین هدف شکل‌گیری انقلاب اسلامی آرامش مردم است.


میرحیدری با اشاره به اینکه با وجود تهاجمات دشمنان، پلیس برای به‌روز شدن تلاش می‌کند، تصریح کرد: پلیس در امنیت داخلی نقش کلیدی دارد.


فرمانده انتظامی گیلان خدمت صادقانه را هدف پلیس دانست و اذعان داشت: پلیس برای افزایش سطح رضایت‌مندی مردم تلاش می‌کند.


میرحیدری با بیان اینکه پلیس‌های تخصصی ایران اسلامی در منطقه و دنیا حرف برای گفتن دارند، افزود: نگاه پلیس دانش‌محوری و حرفه‌گرایی است.


وی اظهار کرد: رودبار یکی از شهرستان‌های مهم گیلان است.


میرحیدری بیان کرد: ایران دارای سرمایه‌ای مانند ارتش مقتدر و سپاه جان برکف و نیروهای عظیم مردمی هستیم.


وی با تأکید بر اینکه همه ما باید در دفاع از میهن و ارزش‌های آن در کنار یکدیگر باشیم، افزود: دشمن حتی یک لحظه از ضربه زدن به کشور عقب‌نشینی نمی‌کند.


وی با تصریح بر اینکه افزایش سطح دانش دفاعی حرکت کشور به سمت پیشرفت را بیمه می‌کند، متذکر شد: قوای نظامی باید به بهترین و به‌روزترین تجهیزات مجهز شوند.


میرحیدری تأمین امنیت و مکانیزه کردن نظارت امنیتی ورودی‌های استان را در تأمین امنیت کل گیلان بسیار تاثیرگذار خواند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس