تاریخ انتشار: ۲۴ خرد ۱۳۹۴

قائم مقام باشگاه پرسپولیس اعلام کرد در تماسی که امروز با برانکو ایوانکوویچ داشته شرایط تیم را برایش تشریح کرده و او قصد شکایت از این تیم را با توجه به مطالباتش ندارد. به گزارش گذار نیوز، محمدحسین نژادفلاح درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس گفت: خوشبختانه امروز تماس تلفنی با برانکو ایوانکوویچ داشتیم و درباره […]

قائم مقام باشگاه پرسپولیس اعلام کرد در تماسی که امروز با برانکو ایوانکوویچ داشته شرایط تیم را برایش تشریح کرده و او قصد شکایت از این تیم را با توجه به مطالباتش ندارد.

نژادفلاح وبرانکو

به گزارش گذار نیوز، محمدحسین نژادفلاح درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس گفت: خوشبختانه امروز تماس تلفنی با برانکو ایوانکوویچ داشتیم و درباره همه مسائل مربوط به تیم و اقدامات انجام شده صحبت کردیم. در این تماس تلفنی از برانکو در مورد زمان بازگشتش به ایران پرسیدیم که او اعلام کرد در تاریخ ۲۸ خرداد راهی تهران خواهد شد. همچنین درباره اردوهای پیش روی خارج از کشور و بازیکنانی که با آنها برای تمدید قرارداد صحبت داشتیم و همچنین آخرین وضعیت دستیاران برانکو و اینکه چه زمانی به تهران خواهد آمد، با سرمربی تیم‌مان صحبت کردیم.

او ادامه داد: ما با برانکو از همان ابتدا در ارتباط بودیم و اقداماتی که انجام دادیم با نظرات او بود. در حال حاضر منتظر این هستیم که با مساعدت سجادی بتوانیم پرداختی به کادر فنی و بازیکنان داشته باشیم. مشکل اصلی ما همین مسئله است و انشاءالله تا پایان هفته این مشکل حل خواهد شد.

قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا برانکو پرسپولیس را تهدید به شکایت از فیفا کرده بود، گفت: متاسفانه در نبود برانکو حرف و حدیث زیادی مطرح شد. مطمئنا اگر خودش در ایران بود هیچ یک از این حرف و حدیث‌ها به وجود نمی‌آمد. وقتی کسی نیست نباید چنین نقل قول‌هایی از وی شود. برداشت‌ها از این مسائل نیز مختلف بود.

نژادفلاح با اعلام اینکه مذاکره با بازیکنان با نظر مستقیم برانکو بوده ادامه داد: ما از ابتدا بنا نداشتیم خلاف میل برانکو بخواهیم بازیکنی را حفظ یا جذب کنیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس