تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به همراه جمعی از مسوولان آموزش و پرورش استان با خانواده های حادثه دیده روستای بجار بازار دشتیاری دیدار و گفت‌وگو کرد.    به گزارش ایسنا، علیرضا نخعی ضمن ابلاغ پیام تسلیت و ابراز همدردی وزیر آموزش و پرورش به خانواده حادثه دیدگان با حضور در منزل پدر […]

[ad_1]

ریزش مدرسه

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به همراه جمعی از مسوولان آموزش و پرورش استان با خانواده های حادثه دیده روستای بجار بازار دشتیاری دیدار و گفت‌وگو کرد.   

به گزارش ایسنا، علیرضا نخعی ضمن ابلاغ پیام تسلیت و ابراز همدردی وزیر آموزش و پرورش به خانواده حادثه دیدگان با حضور در منزل پدر “فریبا چهار دیواری” کودک خردسال فوت شده در جریان حادثه دلخراش روستای بجار بازار از خانواده وی دلجویی کرد.

وی در این دیدار  وعده داد که با دستور وزیر آموزش و پرورش، مدرسه شش کلاسه ای به نام “فریبا چهار دیواری ” کودک جانباخته حادثه روستای بجار بازار ساخته و نام گذاری خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همچنین با حضور بر بالین دو دانش آموز و کودک مجروح این حادثه از روند درمان آنان مطلع شد.

 ۱۳ شهریور در روستای بجار بازار منطقه دشتیاری، جمعی از کودکان خردسال در حوالی مدرسه روستا در حال بازی بودند که بر اثر ریزش ستون به همراه در متصل به آن، متاسفانه فریبا چهاردیواری – پنج ساله – فوت و سه کودک دیگر نیز مجروح شدند.


انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس