تاریخ انتشار: ۱۷ اسف ۱۳۹۴

سخن گوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کتاب عطا مهاجرانی در گذشته مجوز دریافت کرده است و مربوط به الان نیست ضمن اینکه این کتاب مشکل محتوایی نداشته و دقیقا بررسی شده است.

به گزارش “گذارنیوز”  نشست خبری حسین نوش آبادی سخن گوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دز سالن کنفرانس وزارت ارشاد با حضور اصاحاب رسانه در حال برگزاری است.
سخن گوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ابتدای این مراسم گفت: انتخابات هفتم اسفند پاسخ مردم به ندای رهبری و اعتماد به دولت بود.انتخابات پرشور نشان داد پیوندهای مردم و نظام ناگسستنی است.
وی افزود : مردم در سالی که به عنوان سال همدلی و همزبانی بود به این شعار به صورت عینی پاسخ دادند. این انتخابات دست آورد بزرگ نظام و مردم و رهبری است و پیروز بزرگ این انتخابات رهبری است.
وی در خصوص کتاب عطا مهاجرانی گفت:کتاب عطا مهاجرانی در گذشته مجوز دریافت کرده است و مربوط به الان نیست.
نوش آبادی تصریح کرد: این کتاب مشکل محتوایی نداشته و دقیقا بررسی شده است. و باید بگویم اگر بخواهیم مقایسه کنیم در میان ده ها هزار کتاب شاید تعداد این گونه کتاب های ضد اخلاق به تعداد انگشتان دست نرسد.
سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: ممنوع التصویری رییس دولت اصلاحات به وزارت ارشاد مربوط نیست و باید توسط مسئولان مربوطه تصمیم گیری شود.
وی افزود: منکر نقاط ضعف در جشنواره فیلم فجر نیسیتم اما اعتقاد دارم امسال جشنواره فیلم فجر، هم به لخاظ محتوایی هم کیفی برتر بود و طبیعی است نقاط ضعف را سال آینده برطرف میکنیم.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس