تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رهبر ائتلاف دولت قانون عراق به هنگام استقبال از سفیر ایران در بغداد، از تلاش‌ها و کمک‌های جمهوری اسلامی ایران به دولت و ملت عراق در مبارزه با تروریسم قدردانی کرد و از عزم نیروهای عراقی برای بازپسگیری شهر موصل از داعش خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از فارس، «حسن دانایی‌فر» سفیر […]

[ad_1]

نوری مالکی

رهبر ائتلاف دولت قانون عراق به هنگام استقبال از سفیر ایران در بغداد، از تلاش‌ها و کمک‌های جمهوری اسلامی ایران به دولت و ملت عراق در مبارزه با تروریسم قدردانی کرد و از عزم نیروهای عراقی برای بازپسگیری شهر موصل از داعش خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از فارس، «حسن دانایی‌فر» سفیر کشورمان در عراق یکشنبه (امروز) با رهبر ائتلاف دولت قانون و نخست وزیر سابق این کشور در بغداد دیدار و گفت‌وگو کرد.

نوری المالکی در این دیدار از کمک‌های جمهوری اسلامی ایران به دولت و ملت عراق در مبارزه با تروریست‌ها تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش وبگاه شبکه خبری «العالم»، سفیر ایران در این دیدار ضمن تأکید بر حمایت ایران از دولت و ملت عراق، خواستار تقویت همکاری با این کشور در مبارزه با تروریسم شد.

آقای دانایی‌فر همچنین در این دیدار، آزادسازی شهر الخالدیه را از دست داعش به مقامات عراقی تبریک گفت.

نخست وزیر سابق عراق در مورد مشارکت نیروهای عراقی در آزادسازی شهر موصل همچنین اظهار داشت: «نیروهای امنیتی ما و بسیج مردمی و نیروهای پیشمرگه در صددند پرونده داعش را در موصل به طور کامل ببندند و پیروزی‌های اخیر مقدمه این آزادسازی خواهد بود».

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس