تاریخ انتشار: ۲۹ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] ورزش سه: هافبک دفاعی ۱۹ ساله استقلال با وجود سن کمی که دارد نشان داده کاملا رفتارهایش در زمین بازی حرفه ای به نظر می رسد. امید نورافکن که به یکی از ستاره های این روزهای استقلال تبدیل شده است، به جز نمایش مطمئن در کارهای دفاعی و البته پاس خوبی که به نیروهای […]

[ad_1]

ورزش سه: هافبک دفاعی ۱۹ ساله استقلال با وجود سن کمی که دارد نشان داده کاملا رفتارهایش در زمین بازی حرفه ای به نظر می رسد.

امید نورافکن که به یکی از ستاره های این روزهای استقلال تبدیل شده است، به جز نمایش مطمئن در کارهای دفاعی و البته پاس خوبی که به نیروهای تهاجمی تیمش می دهد، نشان داده که به خوبی می تواند مهاجمان حریف را عصبانی و از بازی خارج کند، کاری که معمولا بازیکنان با تجربه بهتر می توانند آن را انجام بدهند اما این بازیکن ۱۹ ساله با وجود سن کم کاملا با رفتار حرفه ای آشنا است.

نورافکن در نیمه اول بازی روز گذشته برابر ذوب آهن در یک صحنه روی برخورد نه چندان جدی با مرتضی تبریزی به زمین افتاد و باعث شد مهاجم ذوب آهن از داور کارت زرد بگیرد. بعد از این صحنه تبریزی بازی را کاملا عصبانی پیگیری کرد و همین مساله باعث شد در اواسط نیمه دوم مجتبی حسینی او را تعویض کند.

نورافکن که سابقه کاپیتانی در تیم های رده پایه ایران را دارد، در این روزها در نقش یک بازیکن با تجربه در عین جوانی به یک مهره تاثیرگذار در استقلال تبدیل شده است.

 

نورافکن روی اعصاب مهاجمان ذوب‌آهن

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس