تاریخ انتشار: ۲۳ آبا ۱۳۹۴
جلاد داعش کشته شد;

رسانه های امریکایی اعلام کردند که مقام های پنتاگون گفته اند که ۹۹ درصد درباره کشته شدن جلاد داعش اطمینان دارند.

“محمد اموازی” به گفته همکلاسی هایش در نوجوانی دانش آموزی با بوی بد دهان و خجالتی بود. او اما بعدها به جلاد داعش تبدیل شد شخصی که آن گروه تروریستی از وی به عنوان ویترین اقدامات جنایتکارانه اش در بریدن سر گروگان های خارجی استفاده می کرد. او اخیرا در جریان حمله موشکی نیروهای امریکایی در سوریه کشته شده است.

رسانه های امریکایی اعلام کردند که مقام های پنتاگون گفته اند که ۹۹ درصد درباره کشته شدن جلاد داعش اطمینان دارند. فیلم هایی از او منتشر شده که مربوط به دوران نوجوانی اش و زمانی هستند که در آکادمی کوئینتین کیناستون در کوئین پارک بریتانیا تحصیل می کرد.

 

 

رسانه های بریتانیایی درباره او نوشتند:”فیلم ها و عکس های بدست امده از دوران نوجوانی او نشان می دهند که او در اطراف زمین بازی مشغول راه رفتن بوده و جلوی دهان خود را می گرفته تا مبادا در دوران دبیرستان همکلاسی هایش متوجه بوی بد دهانش شده و او را مسخره کنند”. این فیلم تنها چند ساعت پس از آن منتشر شد که پنتاگون اعلام کرد “اموازی” ۲۷ ساله بر اثر حمله ای موشکی در “رقه” سوریه کشته شده است.

اموازی مستقیما در گردن زدن دو امداگر بریتانیایی نقش داشت. رسانه های بریتانیایی اعلام کرده اند که او در دوران تحصیل دانش آموز بسیار آرامی بوده است.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس