تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] محمد باقر نوبخت در نشست هفتگی خود گفت: با مجموعه اقدامات دولت ۷٩٧٧ واحد تولیدی توانسته‌اند ۶۰۰۰ و ۵٧ میلیارد تومان برای فعالیت از نظام بانکی تسهیلات دریافت کنند. به گزارش ایسکانیوز به نقل ایسنا، سخنگوی دولت در این نشست که به سئوالات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی خبرنگاران پاسخ می‌داد گفت: همچنین ١١ […]

[ad_1]

نوبخت

محمد باقر نوبخت در نشست هفتگی خود گفت: با مجموعه اقدامات دولت ۷٩٧٧ واحد تولیدی توانسته‌اند ۶۰۰۰ و ۵٧ میلیارد تومان برای فعالیت از نظام بانکی تسهیلات دریافت کنند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل ایسنا، سخنگوی دولت در این نشست که به سئوالات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی خبرنگاران پاسخ می‌داد گفت: همچنین ١١ هزار و ٨٠٠ میلیارد تومان برای وام‌های عمرانی تخصیص داده شده است.

وی افزود: مجوز پرداخت بدهی‌های دولت به بانکها، بازنشستگان، فرهنگیان، کارگران و پیمانکاران، در حدود ۴٨ هزار میلیارد تومان از مجلس گرفته شده و آیین نامه پرداخت آن نیز فردا در هیات دولت بررسی می‌شود.

نوبخت درخصوص سفر رییس جمهور به آلمان و تعیین شروطی از سوی آلمان برای انجام این سفر گفت: هنوز چیزی قطعی نشده است. برای سفرهای خارجی رییس جمهور هیچ پیش شرطی از سوی طرف‌های مقابل پذیرفته نیست و آلمان هم در منزلتی نیست که شروطی تعیین کند.

۲۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس