تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی دولت پیرامون افزایش اخیر قیمت ارز بعد از حکم رئیس جمهوری گفت: با توجه به ثبات نسبی که در قیمت ارز طی ۳ سال گذشته وجود داشت الان شرایط برای تک نرخی کردن قیمت ارز مناسب است بنابراین همکاران من که دارند لایحه بودجه ۹۶ را تهیه می کنند مصمم هستند این موضوع […]

[ad_1]

سخنگوی دولت پیرامون افزایش اخیر قیمت ارز بعد از حکم رئیس جمهوری گفت: با توجه به ثبات نسبی که در قیمت ارز طی ۳ سال گذشته وجود داشت الان شرایط برای تک نرخی کردن قیمت ارز مناسب است بنابراین همکاران من که دارند لایحه بودجه ۹۶ را تهیه می کنند مصمم هستند این موضوع را هم به موقع انجام داده و لایحه را در مهلت قانونی تقدیم مجلس کنند.

به گزارش ایسکانیوز، محمدباقر نوبخت در نشست خبری با خبرنگاران ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری و عزاداری شهادت امام حسین (ع) گفت: از مجلس قدردانی می کنم ماه گذشته برای اصلاح قانون بودجه سال جاری ناگزیر شدیم لایحه ای را تقدیم مجلس کنیم تحقیقا آنچه مورد نظر دولت بود مجلس در اصلاح قانون بودجه ۹۵ انجام داد که فرصت مغتنمی را برای ما ایجاد کرد. دومین همراهی با دولت در کمیسیون تلفیق برای بررسی لایحه برنامه توسعه ششم بود.

سخنگوی دولت یازدهم پیرامون افزایش اخیر قیمت ارز بعد از حکم رئیس جمهوری گفت: با توجه به ثبات نسبی که در قیمت ارز طی ۳ سال گذشته وجود داشت الان شرایط برای تک نرخی کردن قیمت ارز مناسب است بنابراین همکاران من که دارند لایحه بودجه ۹۶ را تهیه می کنند مصمم هستند این موضوع را هم به موقع انجام داده و لایحه را در مهلت قانونی تقدیم مجلس کنند. آنجا هر عددی جمع بندی شود اطلاع می دهیم. افزایش قیمت در ارز باید تعدیل شود و حتما قیمت ارز در لایحه بودجه رقم منطقی تری خواهد بود.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس