تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: روند کار کارشناسی و عالمانه همراه با برنامه ریزی دقیق با احیای سازمان برنامه و بودجه مطلوب شد. به گزارش ایسکانیوز، محمد باقر نوبخت روز دوشنبه در دومین روز از سفر رئیس جمهوری به استان کهگیلویه وبویراحمد در جمع خبرنگاران، این اتفاق را یک حرکت مبارک و […]

[ad_1]

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: روند کار کارشناسی و عالمانه همراه با برنامه ریزی دقیق با احیای سازمان برنامه و بودجه مطلوب شد.

به گزارش ایسکانیوز، محمد باقر نوبخت روز دوشنبه در دومین روز از سفر رئیس جمهوری به استان کهگیلویه وبویراحمد در جمع خبرنگاران، این اتفاق را یک حرکت مبارک و مثبت در کشور دانست و افزود: یکی از شعارها و راهبردهای دولت تدبیر و امید حرکت و تصمیم گری بر اساس تعقل، تفکر و کارکارشناسی و برنامه ریزی شده بود که سازمان برنامه و بودجه در همین جهت احیا شد.
وی، با اشاره به سفر رئیس جمهوری به استان کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد: مردم این استان لیاقت هرگونه خدماتی را دارند و در این سفر می کوشیم تصمیم های لازم را برای بهبود شرایط استان و زندگی مردم اتخاذ کنیم و مصوباتی داشته باشیم.
نوبخت افزود: یکی از معضلات و مشکلات پیش روی این استان بحث اشتغال است که دولت تصمیم هایی را برای ایجاد فرصت های شغلی خواهد داشت.
رئیس جمهوری و اعضای دولت در سی امین سفر استانی صبح یکشنبه ۲۴ مرداد ۹۵ وارد یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد شدند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس