تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس سازمان برنامه و بودجه از اختصاص ۹۰۳ میلیارد تومان اعتبار ویژه کاروان تدبیر و امید با موافقت رئیس جمهوری، برای اجرای ۵۰ پروژه در بخش های مختلف استان قزوین خبر داد و گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، ۵۳۰ میلیارد تومان از این مبلغ باید تا پنج ماه آینده به استان اختصاص […]

[ad_1]

رئیس سازمان برنامه و بودجه از اختصاص ۹۰۳ میلیارد تومان اعتبار ویژه کاروان تدبیر و امید با موافقت رئیس جمهوری، برای اجرای ۵۰ پروژه در بخش های مختلف استان قزوین خبر داد و گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، ۵۳۰ میلیارد تومان از این مبلغ باید تا پنج ماه آینده به استان اختصاص یابد.

به گزارش ایسکانیوز، محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در نشست شورای اداری استان قزوین که با حضور رئیس جمهوری در محل استانداری این استان برگزار شد افزود: پرداخت این اعتبارات، نقش مهمی در ایجاد رونق و گردش اقتصادی در استان قزوین دارد.

وی به جزییات اعتباردرنظر گرفته در سفر رئیس جمهوری به استان قزوین اشاره کرد و افزود: ۹۰ میلیارد تومان در قالب پنج پروژه برای طرح های شهری و روستایی، ۱۹۶ میلیارد تومان در قالب هشت طرح برای بخش کشاورزی، ۲۲۵ میلیارد تومان برای اجرای ۹ طرح مربوط به منابع آبی، ۴۳ میلیارد تومان در قالب ۱۴ طرح برای بخش علمی استان اختصاص یافت.
نوبخت تصریح کرد: ۳۳ میلیارد تومان در قالب سه طرح برای حوزه بهداشت و درمان، ۳۰۹ میلیارد تومان به بخش حمل و نقل و زیرساخت و شش میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای بخش ورزش و جوانان استان قزوین درنظر گرفته شد.
معاون رئیس جمهوری با تاکید بر ضرورت تخصیص ۱۰۰ درصدی این اعتبارات خاطرنشان کرد: تمام این ۵۰ طرح در مدت زمان دو سال اجرا و به بهره برداری می رسند.
نوبخت یادآور شد: این ارقام به غیر از تضمین سرمایه گذاری به ارزش یکهزار میلیارد تومان بر خرید آب از سد طالقان است.
وی گفت: اعتبار ویژه پیش بینی شده در سفر رئیس جمهوری به استان قزوین بیش از ۳٫۶ برابر مجموع اعتبارات جاری و عمرانی استان در سال ۹۵ است.
معاون رئیس جمهوری با اشاره به اینکه مجموع اعتبارات اختصاص یافته به استان قزوین در سال جاری ۲۵۰ میلیارد تومان است اظهار کرد: بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان از این اعتبار به پروژه های عمرانی مربوط است.
نوبخت گفت: در سال جاری میزان درآمدهای درنظر گرفته شده برای استان قزوین نسبت به سال گذشته ۱۸ درصد رشد داشته در حالی که اعتبارت عمرانی قزوین ۳۶ درصد و اعتبارات جاری نیز ۲۰ درصد افزایش داشته است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به ویژگی های بارز استان قزوین گفت: این استان از نظر شاخص توسعه انسانی در بین ۳۱ استان کشور، جایگاه نهم را دارد که قابل توجه است.
نوبخت از استاندار و نمایندگان قزوین در مجلس شورای اسلامی خواست، پیگیر پرداخت کامل اعتبارات درنظرگرفته شده در سفر رئیس جمهوری برای استان باشند.
وی همچنین از نقش ویژه نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی برای حمایت کامل از طرح بازپرداخت مطالبات پیمانکاران، بازنشستگان و گندمکاران قدردانی کرد.
معاون رئیس جمهوری خاطرنشان کرد: با پرداخت ۱۴۵ میلیارد تومان، مطالبات همه گندمکاران تسویه می شود.
به گزارش ایرنا رئیس جمهوری صبح روز چهارشنبه در سی و یکمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید به همراه جمعی از اعضای هیات دولت به استان قزوین سفر کرد.
دولتمردان تدبیر و امید از اولین سفر استانی خود در ۲۴ دی سال ۹۲ تاکنون به استان های خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان، فارس، آذربایجان شرقی، شهرستان های استان تهران (شهریار، ملارد و قدس، اسلامشهر، ری، رباط کریم و بهارستان)، خراسان شمالی، کردستان، همدان، مازندران، یزد، سمنان، کرمان، آذربایجان غربی، کرمانشاه و کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده اند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس