تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] عاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: از مجموع ۲ هزار طرح نیمه تمام مربوط به پیش از دولت یازدهم ، با همت دولت تدبیر و امید ۲۶۰ طرح بزرگ آنها تکمیل شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، محمد باقر نوبخت روز دوشنبه دربازدید از پروژه ورزشی انقلاب […]

[ad_1]

عاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: از مجموع ۲ هزار طرح نیمه تمام مربوط به پیش از دولت یازدهم ، با همت دولت تدبیر و امید ۲۶۰ طرح بزرگ آنها تکمیل شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، محمد باقر نوبخت روز دوشنبه دربازدید از پروژه ورزشی انقلاب کرج در جمع خبرنگاران افزود: در آغاز فعالیت دولت یازدهم مسئولیت دو هزار طرح نیمه تمام به این دولت سپرده شد که در مرحله نخست طرح های بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزکی در دست اقدام قرار گرفت.
وی اظهار داشت : امسال ۳۷۰ هزار میلیارد ریال برای تکمیل طرح های دارای ویژگی های پیشرفت فیزیکی بالا ، کمک به توازن منطقه ای ، براساس ظرفیت های استان ها در نظر گرفته شده است.
وی افزود: پیش بینی می شود با این اعتبار تا پایان امسال ۱۵۰ طرح بزرگ در کشور به اتمام برسد.
نوبخت گفت: برنامه دولت این است که علاوه بر طرح های عمرانی، برای کمک به رشد اقتصادی کشور هفت هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی غیرفعال و نیمه فعال را با اعتبار ۱۶۰ هزار میلیارد راه اندازی کند تا رشد اقتصادی ۵درصدی محقق شود.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس