تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پرتابگر وزنه کشورمان در کلاس F۵۳ بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو موفق به کسب مدال برنز شد. به گزارش ایسکانیوز، رقابت‌های پرتاب وزنه کلاس F53 بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ صبح امروز به وقت محلی در ورزشگاه المپیک شهر ریودوژانیرو آغاز شد و علیرضا مختاری و اسدالله عظیمی از کشورمان به مصاف با هشت حریف دیگر از […]

[ad_1]

پرتابگر وزنه کشورمان در کلاس F۵۳ بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو موفق به کسب مدال برنز شد.

به گزارش ایسکانیوز، رقابت‌های پرتاب وزنه کلاس F53 بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ صبح امروز به وقت محلی در ورزشگاه المپیک شهر ریودوژانیرو آغاز شد و علیرضا مختاری و اسدالله عظیمی از کشورمان به مصاف با هشت حریف دیگر از جامائیکا، فلسطین، جمهوری چک، یونان، ژاپن، آمریکا، کرواسی و مکزیک رقابت کردند.

علیرضا مختاری در تلاش‌های اول، دوم و سوم به ترتیب رکوردهای ۷٫۵۶ متر، ۷ متر و ۷٫۶۹ متر را به ثبت رساند. وی در تلاش چهارم نیزه را ۷٫۸۳ متر پرتاب کرد، در تلاش پنجم رکورد ۷٫۸۷ را به ثبت رساند و در پرتاب ششم مرتکب خطا شد. بدین ترتیب مختاری با ثبت رکورد ۷٫۸۷ در رده چهارم قرار گرفت و از دستیابی به مدال باز ماند.

همچنین اسدالله عظیمی ورزشکار ۵۶ ساله کشورمان در پرتاب اول رکورد ۷٫۴۷ متر، در پرتاب دوم ۸٫۰۶ متر و در پرتاب سوم ۸٫۱۴ متر را به ثبت رساند.

ورزشکار کشورمان در پرتاب چهارم نیزه را ۷٫۴۹ متر پرتاب کرد، در پرتاب پنجم رکورد ۷٫۵۵ متر را بر جا گذاشت و در پرتاب ششم نیز مرتکب خطا شد.

عظیمی بدین ترتیب با رکورد ۸٫۱۴ متر موفق به کسب مدال برنز شد و چهاردهمین مدال کاروان کشورمان را به ارمغان آورد.

در این رقابت ورزشکاران یونان و آمریکا به ترتیب با رکوردهای ۸٫۴۴ متر و ۸٫۴۱ متر اول و دوم شدند.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس