تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید از سوم مهرماه ۹۵، قرار است زنگ ملی ورزش نیز در سراسر کشور از شبکه رادیویی ورزش از محل برج میلاد تهران نواخته شود. به گزارش ایسنا، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید زنگ ملی ورزش و همچنین دومین دوره مسابقات سراسری پله نوردی به مناسبت سالروز […]

[ad_1]

برج میلاد

با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید از سوم مهرماه ۹۵، قرار است زنگ ملی ورزش نیز در سراسر کشور از شبکه رادیویی ورزش از محل برج میلاد تهران نواخته شود.

به گزارش ایسنا، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید زنگ ملی ورزش و همچنین دومین دوره مسابقات سراسری پله نوردی به مناسبت سالروز تاسیس برج میلاد تهران دوم مهرماه در دوبخش آقایان و بانوان با همکاری فدراسیون ورزشهای همگانی و برج میلاد تهران برگزار می شود.

برگزاری موفق اولین دوره مسابقات با حضور نمایندگان ۲۳ استان کشور در مهرماه سال گذشته و همچنین استقبال خوب ورزشکاران حرفه ای باعث شد که مسابقات پله نوردی هرساله در مهرماه بمناسبت تاسیس برج میلاد برگزار شود که طی مذاکرات صورت پذیرفته و هماهنگی های به عمل آمده بین روسای فدراسیون ورزشهای همگانی و برج میلاد تهران مقرر شد که اولین دوره مسابقات بین المللی پله نوردی نیز آذر ماه ۹۵ به میزبانی ایران در بخش آقایان انجام و نفرات برتر مسابقات کشوری بعنوان نمایندگان ایران در این مسابقات حضور خواهند داشت.

بر اساس گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، همچنین پس از برگزاری مسابقات پله نوردی ۲ مهرماه از ساعت ۱۸ الی ۲۱ ، جشنواره ورزش‌های تفریحی به همت انجمن ورزشهای تفریحی و مهارتهای فردی-نمایشی توسط کمیته های مختلف زیر مجموعه این انجمن در برج میلاد جهت همگانی کردن ورزشهای تفریحی در بین مردم برگزار شود و حضور برای همه آزاد است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس