تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس ستاد توانمندسازی زنان و سرپرست خانوار اعلام کرد: نهمین نمایشگاه «زنان و تولید ملی» روز پنج شنبه ۱۸ شهریور افتتاح و تا ۲۶ شهریورماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران در بوستان گفت و گو ادامه خواهد داشت. به گزارش ایسنا،فهیمه فیروزفر بااعلام این خبر و خودکفایی صورت گرفته […]

[ad_1]

رئیس ستاد توانمندسازی زنان و سرپرست خانوار اعلام کرد: نهمین نمایشگاه «زنان و تولید ملی» روز پنج شنبه ۱۸ شهریور افتتاح و تا ۲۶ شهریورماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران در بوستان گفت و گو ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا،فهیمه فیروزفر بااعلام این خبر و خودکفایی صورت گرفته در نهمین نمایشگاه زنان وتولید ملی، افزود: طراحی و ساخت غرفه های این نمایشگاه هم از طریق کارآموزان مراکز کوثر صورت گرفته است.

فیروزفر تصریح کرد: در هر دوره نمایشگاه زنان و تولید ملی، در کنار تولیدات زنان سرپرست خانوار، تولیدات برندهای برتر در محصولات مشابه به ویژه در صنعت پوشاک که یکی از محورهای اصلی فعالیت های تولیدی کوثرها است، نیز ارائه می شود.

وی ادامه داد: آخرین حلقه از زنجیره اشتغال و درآمدزایی در مدل توانمندسازی ستاد، شناسایی و فعال سازی بازارهای تضمین شده و با ثبات برای عرضه محصولات تولیدی زنان سرپرست خانوار است که به این منظور نمایشگاه زنان و تولید ملی پایه ریزی شده است.

براساس گزارش سایت تهران سما، رئیس ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران خاطر نشان کرد: این اقدام مهم ترین بخش شبکه ایجاد شده در تولید پوشاک بین ستاد، خیرین و تولیدکنندگان برتر است چرا که شرایط لازم برای آشنایی بیشتر کارآفرینان اجتماعی و زنان سرپرست خانوار با فعالان بازار فراهم می شود و هم چنین با سلایق مشتریان نیز آشنا می شوند و در این راستا تولیدات خود را افزایش می دهند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس