تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس دفتر رئیس جمهوری با تشریح دستاوردهای دولت یازدهم در طول سه سال فعالیت تصریح کرد: مردم با شنیدن این دستاوردهای خوشحال و بدخواهان ناراحت می شوند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، محمد نهاوندیان روز جمعه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه تهران که به مناسبت هفته دولت انجام شد، […]

[ad_1]

رئیس دفتر رئیس جمهوری با تشریح دستاوردهای دولت یازدهم در طول سه سال فعالیت تصریح کرد: مردم با شنیدن این دستاوردهای خوشحال و بدخواهان ناراحت می شوند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، محمد نهاوندیان روز جمعه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه تهران که به مناسبت هفته دولت انجام شد، افزود: مردم وقتی می شنوند که بعد از چهاردهه تلاش، آرزوی دیرینه محقق شده یعنی صادرات غیر نفتی از واردات پیشی گرفته است، خوشحال می شوند اما بدخواهان ناراحت و عصبانی می شوند.
وی ادامه داد: وقتی مردم می شنوند با تدابیری که شد در پایان امسال برداشت ایران از ذخایر و معادن مشترک گازی در جنوب کشور از کشور همسایه که در طول این سالیان بیش از ما از آن سفره ها استفاده می کرده است، به حد عادلانه خود می رسد و فراتر می رود، خوشحال می شوند.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس