تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، علی اصغر یوسف نژاد در جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار ورفاه اجتماعی مازندران  با محوریت بررسی  خسارت ناشی از طوفان اخیر مازندران در حوزه کارگران و کارگران بازنشسته که در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد ، اظهار داشت: کمک به همنوع امری زیبا و خداپسندانه است که […]


به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، علی اصغر یوسف نژاد در جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار ورفاه اجتماعی مازندران  با محوریت بررسی  خسارت ناشی از طوفان اخیر مازندران در حوزه کارگران و کارگران بازنشسته که در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد ، اظهار داشت: کمک به همنوع امری زیبا و خداپسندانه است که در فرهنگ ما مستولی است.


 


وی افزود: برای ایجاد هماهنگی ، انسجام و پیشگیری و کاهش اثرات و پیامدهای نامطلوب و سوانح غیر مترقبه نهادهایی چون ستاد مدیریت بحران و … برای مقابله با پیامدهای نامطلوب شکل گرفت که  برای این ادارات و نهادها وظایفی تکلیف شده است که باید اجرایی شود.


 


نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ، گفت: مازندران هرساله در فصول مختلف سال دچار حوادث غیر مترقبه می شود و نهادهای مربوط به این حوادث ملزم به پیگیری و رسیدگی این امور هستند این در حالی است که با توجه به وقوع چنین حوادثی بصورت مکرر در استان ، نهادهای مربوطه از امکانات اولیه چون (پلاستیک) نیز برخوردار نیستند.


 


وی ادامه داد: با توجه به اینکه این حوادث بصورت متوالی دراستان اتفاق می افتد ، الزامی است تا نیازهای ابتدایی حادثه دیدگان ذخیره شود ویا از کمک های مردمی در این زمینه به خوبی بهره گیری شود.


 


یوسف نژاد با بیان اینکه خدمات رسانی و امداد از جمله بدیهات است که باید آسیب دیگان حوادث غیر مترقبه  از آن برخوردار شوند، افزود : لازم است تا مسئولین استانی و شهرستانی تدابیری اتخاذ کنند تا در موقعیت های اینچنینی با مشکل مواجه نشوند ، ممکن است زمانی حادثه ای بزرگتر از این و با شدت بیشتری رخ دهد بنابراین باید تمهیدات لازم اندیشیده شود.


 


وی در ادامه گفت:  طبق گزارشات  ارائه شده در حادثه طوفان اخیر خسارت های زیادی بر مردم استان بویژه مردم قائمشهر وارد کرد و بسیاری از خانه های کارگران و کارگران بازنشسته دچار حادثه شده است بر اساس این گزارش  ما این آمادگی را داریم تا به این قشراز جامعه که دچار آسیب شدند کمک کنیم.


 منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس