تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، علی اصغر یوسف نژاد در جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار ورفاه اجتماعی مازندران  با محوریت بررسی  خسارت ناشی از طوفان اخیر مازندران در حوزه کارگران و کارگران بازنشسته که در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد ، اظهار داشت: کمک به همنوع امری زیبا و خداپسندانه است […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، علی اصغر یوسف نژاد در جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار ورفاه اجتماعی مازندران  با محوریت بررسی  خسارت ناشی از طوفان اخیر مازندران در حوزه کارگران و کارگران بازنشسته که در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد ، اظهار داشت: کمک به همنوع امری زیبا و خداپسندانه است که در فرهنگ ما مستولی است.


 


وی افزود: برای ایجاد هماهنگی ، انسجام و پیشگیری و کاهش اثرات و پیامدهای نامطلوب و سوانح غیر مترقبه نهادهایی چون ستاد مدیریت بحران و … برای مقابله با پیامدهای نامطلوب شکل گرفت که  برای این ادارات و نهادها وظایفی تکلیف شده است که باید اجرایی شود.


 


نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ، گفت: مازندران هرساله در فصول مختلف سال دچار حوادث غیر مترقبه می شود و نهادهای مربوط به این حوادث ملزم به پیگیری و رسیدگی این امور هستند این در حالی است که با توجه به وقوع چنین حوادثی بصورت مکرر در استان ، نهادهای مربوطه از امکانات اولیه چون (پلاستیک) نیز برخوردار نیستند.


 


وی ادامه داد: با توجه به اینکه این حوادث بصورت متوالی دراستان اتفاق می افتد ، الزامی است تا نیازهای ابتدایی حادثه دیدگان ذخیره شود ویا از کمک های مردمی در این زمینه به خوبی بهره گیری شود.


 


یوسف نژاد با بیان اینکه خدمات رسانی و امداد از جمله بدیهات است که باید آسیب دیگان حوادث غیر مترقبه  از آن برخوردار شوند، افزود : لازم است تا مسئولین استانی و شهرستانی تدابیری اتخاذ کنند تا در موقعیت های اینچنینی با مشکل مواجه نشوند ، ممکن است زمانی حادثه ای بزرگتر از این و با شدت بیشتری رخ دهد بنابراین باید تمهیدات لازم اندیشیده شود.


 


وی در ادامه گفت:  طبق گزارشات  ارائه شده در حادثه طوفان اخیر خسارت های زیادی بر مردم استان بویژه مردم قائمشهر وارد کرد و بسیاری از خانه های کارگران و کارگران بازنشسته دچار حادثه شده است بر اساس این گزارش  ما این آمادگی را داریم تا به این قشراز جامعه که دچار آسیب شدند کمک کنیم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس