تاریخ انتشار: ۰۳ خرد ۱۳۹۴

کارلوس  کی روش گفت که او و سازمان لیگ به دنبال بهترین راهکار برای ارائه یک برنامه خوب برای لیگ برتر پانزدهم هستند. به گزارش  گذارنیوز  کارلوس کروش سرمربی تیم ملی فوتبال در نشست خبری پس از جلسه با مهدی تاج گفت: «ما دنبال بهترین راهکار بودیم تا برنامه خوبی برای لیگ آینده و تیم […]

کارلوس  کی روش گفت که او و سازمان لیگ به دنبال بهترین راهکار برای ارائه یک برنامه خوب برای لیگ برتر پانزدهم هستند.

کی روش

به گزارش  گذارنیوز  کارلوس کروش سرمربی تیم ملی فوتبال در نشست خبری پس از جلسه با مهدی تاج گفت: «ما دنبال بهترین راهکار بودیم تا برنامه خوبی برای لیگ آینده و تیم ملی تدوین شود و برنامه های تیم ملی را هم در آن قرار دهیم. ما هنوز به نتیجه نهایی نرسیده ایم. ولی مطمئنا تعامل خوبی با سازمان لیگ خواهیم داشت و منافع تیم ملی و باشگاه ها را در آن مد نظر قرار می دهیم. ما فصل خوبی در لیگ برتر چهاردهم داشتیم و نسبت به سال اول که من به ایران آمدم پیشرفت چشمگیری در برنامه ها داشته ایم.»
کروش ادامه داد: «ما باید برنامه ریزی بهتری برای فصل بعد داشته باشیم. روز پایانی لیگ نیاز به اعصاب و قلب قوی بود تا مسابقات را دنبال کنید. باز هم به آقای تاج بابت برگزاری خوب مسابقات تبریک می گویم.»
کروش گفت: «ما می خواهیم مشکلات را به حداقل برسانیم. همه جای دنیا مشکلات زیادی وجود دارد و باید بدانیم که نتایج تیم ملی تحت تاثیر باشگاه هاست. ما در حال حاضر ۱۲ صندلی داریم که ۲۰ نفر باید روی آن بنشینند. پس باید تقویم مناسبی برای بازی ها در نظر بگیریم. باید راهکاری پیدا کنیم که بازیکنان باتجربه در کنار جوانان قرار بگیرند. ما نمی توانیم راهی را که در جام جهانی رفتیم دوباره برویم. باید بازیکنان با تجربه بین المللی داشته باشیم.»

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس