تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۴
پزشکیان:

باید به تخلفات مسئولان دوت نهم و دهم نیز رسیدگی شود و اگر این تخلفات در یک فضای عمومی شفاف شود بهتر است

به گزارش گذارنیوز  مسعود پزشکیان ،نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی درباره هدف احمدی نژاد از طرح شکایت علیه برخی مسئولان دولت یازدهم به خبرنگار نامه نیوز گفت: اشکالی ندارد هرچه دلشان می‌خواهد شکایت کنند زیرا مسئولان دولت یازدهم نیز دفاع می کنند، زیرا اگر کسی در این مملکت خلاف قانون کاری را انجام داده است باید مشخص شود .

وی اظهار داشت: البته باید به تخلفات مسئولان دوت نهم و دهم نیز رسیدگی شود و اگر این تخلفات در یک فضای عمومی شفاف شود بهتر است زیرا تخلفات قانونی در سیستم زیاد انجام شده است و روشن هم هست و اگر برگردیم نگاه کنیم می‌بینم که احمدی نژاد گفته است من این قانون را قبول ندارم و یا قانون هدفمندی را طبق قانون اجرایی نکرد.

وزیر بهداشت دولت اصلاحات بیان کرد: اگر مسئولان دولتی می توانند با قاطعیت از حق و حقوقشان دفاع کنند خوب باید این کار را بکنند و در مقابل این اتهامات از خود دفاع کنند .

وی تصریح کرد: باید در ابتدا به تخلفات مسئولان دولتی که قانون رادر جاهایی مختلف رعایت نکردند و از قانون رد شدند و خلاف عمل نکرده است رسیدگی شود و سپس به موارد دیگر رسیدگی شود.

نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در مورد اینکه آیا هدف احمدی نژاد از بیان این اتهامات این نیست که مجددا مطرح کند که دولتش دولت پاک دستان بوده است گفت:حتی اگر دولت نهم و دهم کارخوب انجام داده باشد کار بد انجام داده است و به همین دلیل نیزخوبی هایشان بد است زیرا خلاف قانون بوده است.

وی تاکید کرد: تمام دعوا این است که در جامعه قانون حاکم شود اگر قرار است کسی خودش را فراتراز قانون ببیند دیکتاتوری است ،ما نمی توانیم مملکت را به سمتی ببریم که دیکتاتوری درست کنیم بعد هم دم از قانون بزنیم.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: در همه جا باید فصل الخطاب قانون باشد. ریس دولتی که مجری قانون است خودش قانون را دور می زند. مانند بحث هدفمندی. او در بحث یارانه ها قانون را باب میل خودش اجرا کرد و کسی هم نپرسید که چرا قانون را اجرا نکرد و مجلس هم دلواپس نشد  و نپرسید که چرا قانون را اجرا نکردی؟ و در واقع مجلس که ناظر قانون است با آنها کنار آمد.

برچسب ها: برچسب‌ها, , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس