تاریخ انتشار: ۲۷ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: امشب (چهارشنبه) یکی از دیدارهای حساس روز دوم مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم رئال مادرید و ناپولی و در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد. رئال، مدافع عنوان قهرمانی این تورنمنت در شرایط در این بازی به میدان خواهد رفت که خیلی‌ها معتقدند در قرعه‌کشی این مرحله […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: امشب (چهارشنبه) یکی از دیدارهای حساس روز دوم مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم رئال مادرید و ناپولی و در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد. رئال، مدافع عنوان قهرمانی این تورنمنت در شرایط در این بازی به میدان خواهد رفت که خیلی‌ها معتقدند در قرعه‌کشی این مرحله شانس آورده و یکی از آسان‌ترین قرعه‌ها نصیبش شده است.

در این مطلب آمار مربوط به دو تیم را بررسی می‌کنیم.

ترکیب احتمالی دو تیم به شرح زیر است:

رئال مادرید: ناواس، مارسلو، واران، راموس، کارواخال، مودریچ، کاسمیرو، کروس، رونالدو، بنزما و واسکز

ناپولی: رینا، هیساج، آلبیول، کولی‌بالی، غلام، زلینسکی، یورگینیو، همسیک، کایخون، مرتنز، اینسینی

در مقایسه این دو ترکیب برتری به طور کامل با تیم میزبان است. این تیم در بازی‌های مرحله گروهی با این ترکیب ۹ گل زده و ۷ پاس گل دارد. میانگین سن ۲۷٫۶، میانگین قد ۱۸۱، میانگین شوت زده در هر بازی ۱٫۶، درصد موفقیت در دوئل‌های هوایی ۵۸، میانگین دریبل در هر بازی ۱٫۱ و میانگین تکل در هر بازی ۱٫۹ دارد.

ناپولی اما ۷ گل زده و ۶ پاس گل دارد. میانگین سنی ۲۷٫۱، میانگین قد ۱۸۱، میانگین شوت در هر بازی ۱٫۲، درصد موفقیت در نبردهای هوایی ۵۴، میانگین دریبل در هر بازی ۰٫۶ و میانگین تکل در هر بازی ۱٫۵ دارد.

 نمای آماری از تقابل رئال مادرید - ناپولی

رئال مادرید در ۶ بازی اخیر ۳ برد، یک مساوی و یک باخت کسب کرده و یک بازی‌اش هم لغو شده است. بازی بعدی این تیم بعد از لیگ قهرمانان در لالیگا و مقابل اسپانیول خواهد بود. رئال ۲ بر یک مقابل مالاگا، ۳ بر صفر مقابل سوسیداد و ۳ بر یک مقابل اوساسونا به برتری رسیده، با سلتاویگو ۲ بر ۲ مساوی کرده و ۲ بر یک مغلوب سلتاویگو شده است. بازی‌اش در لیگ با سلتاویگو هم لغو شده است.

ناپولی در ۶ بازی اخیر ۵ برد و یک مساوی کسب کرده است. بازی بعدی‌اش بعد از لیگ قهرمانان مقابل کیوو و در سری A است. این تیم پسکارا را ۳ بر یک، میلان را ۲ بر یک، فیورنتینا را یک بر صفر، بولونیا را ۷ بر یک و جنوا را ۲ بر صفر شکست داده و با پالرمو یک بر یک مساوی کرده است.

 نمای آماری از تقابل رئال مادرید - ناپولی

در بازی‌های مرحله گروهی رئال مادرید ۱۶ گل زده که از این تعداد ۱۲ گل در جریان بازی، ۳ گل از روی ضربات کاشته و یک گل هم گل به خودی حریف بوده است. این تیم به طور میانگین در هر بازی ۱۸٫۸ شوت به سمت دروازه حریف زده و میانگین گل زده‌اش هم ۲٫۷ است. درصد تبدیل شدن شوت‌ها به گل در مادرید ۱۴ است.

ناپولی اما ۱۱ گل زده که شامل ۷ گل در جریان بازی، ۲ گل ضربه کاشته و ۲ گل از روی نطقه پنالتی است. ناپولی به طور میانگین ۱۴٫۵ شوت در هر بازی زده و میانگین گل زده‌اش ۱٫۸ است. درصد تبدیل شدن شوت‌ها به گل هم ۱۲ است.

 نمای آماری از تقابل رئال مادرید - ناپولی

در بازی‌های مرحله گروهی رئال مادرید ۳۷ درصد حملاتش را از سمت چپ زمین، ۲۹ درصد از مرکز زمین و ۳۴ درصد را از سمت راست ترتیب داده بود.

ناپولی اما ۲۸ درصد از سمت راست، ۳۱ درصد از مرکز زمین و ۴۱ درصد از سمت چپ حمله کرده است.

 نمای آماری از تقابل رئال مادرید - ناپولی

رئال مادرید ۱۶ درصد شوت‌هایش را از سمت چپ، ۷۰ درصد از مرکز زمین و ۱۴ درصد را از سمت راست زده است. ناپولی در مقایسه ۱۱ درصد از سمت راست، ۶۸ درصد از مرکز زمین و ۲۱ درصد از سمت چپ شوت زده است.

 نمای آماری از تقابل رئال مادرید - ناپولی

رئال مادرید ۹ درصد از شوت‌هایش را از داخل محوطه ۶ قدم، ۶۲ درصد از داخل محوطه جریمه و ۲۹ درصد آن‌ها را از بیرون از محوطه جریمه به سمت دروازه حریفان زده است و ناپولی ۱۴ درصد از داخل محوطه ۶ قدم، ۴۸ درصد از داخل محوطه جریمه و ۳۸ درصد از بیرون از محوطه جریمه شوت زده است.

 نمای آماری از تقابل رئال مادرید - ناپولی

و در نهایت در بازی‌های مرحله گروهی رئال مادرید ۲۵ درصد از دقایق بازی را در یک سوم زمین خود، ۴۶ درصد در میانه میدان و ۲۹ درصد را در یک سوم زمین حریف گذرانده است.

ناپولی اما ۲۲ درصد زمان را در یک سوم زمین خود، ۵۱ درصد را در میانه زمین و ۲۷ درصد را در یک سوم زمین حریفان گذرانده است.

 

 نمای آماری از تقابل رئال مادرید - ناپولی

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس