تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در روز دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان که در شهر ماکون فرانسه در حال برگزاری است، نمایندگان ایران شکست خوردند. به گزارش ایسکانیوز از سایت فدراسیون کشتی، در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان و در وزن ۵۵ کیلوگرم، عرفان آیینی در دور اول مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس، کشتی نگرفت. در وزن […]

[ad_1]

در روز دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان که در شهر ماکون فرانسه در حال برگزاری است، نمایندگان ایران شکست خوردند.

به گزارش ایسکانیوز از سایت فدراسیون کشتی، در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان و در وزن ۵۵ کیلوگرم، عرفان آیینی در دور اول مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس، کشتی نگرفت.

در وزن ۶۶ کیلوگرم سامان شجاعی در دور نخست، مقابل هاکوب آوتیسیان از ارمنستان با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، شجاعی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۸۴ کیلوگرم ارشک محبی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل دزیانیس خارامیانکوف از بلاروس با نتیجه ۱۱ بر یک شکست خورد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار را داشته باشد.

در وزن ۱۲۰ کیلوگرم امیررضا امیری در دور نخست مقابل فردریک چوکویت از کانادا با نتیجه ۱۰ بر ۲ به پیروزی رسید. وی در دور بعد مقابل کازبک خوبولوف از روسیه با نتیجه ۸ بر ۶ شکست خورد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس کسب مدال برنز را داشته باشد.

در روز نخست این رقابت‌ها تیم ایران صاحب دو مدال طلا و یک نقره شده بود.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس