تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شورای نظارت بر صدا و سیما و اعضای ناظر مجلس در کارگروه (کمیته) تعیین مصادیق محتوی مجرمانه مشخص شدند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، نمایندگان در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم فریمان را با ۱۲۱ رای و […]

[ad_1]

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شورای نظارت بر صدا و سیما و اعضای ناظر مجلس در کارگروه (کمیته) تعیین مصادیق محتوی مجرمانه مشخص شدند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، نمایندگان در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم فریمان را با ۱۲۱ رای و غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار را با ۱۰۴ رای از مجموع ۲۱۳ نماینده حاضر به عنوان دو نماینده عضو شورای نظارت بر صداوسیما انتخاب کردند.
احمد مازنی و مهدی شیخ نیز برای عضویت در این هیات نامزد شده بودند که رای لازم را کسب نکردند.
شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که بر اساس اصل ۱۷۵ قانون اساسی تشکیل شده است، نهادی برای نظارت عملکرد بر صدا و سیما است.
این شورا به عنوان بازوی نظارتی از ۶ عضو (۲ نفر به انتخاب رییس جمهور ایران، ۲ نفر به انتخاب رییس قوه قضاییه و ۲ نفر به انتخاب مجلس شورای اسلامی) تشکیل می شود.
همچنین در جلسه علنی امروز مجلس رمضانعلی سبحانی فر نماینده مردم سبزوار با ۱۱۵ رای موافق و محمدکاظمی نماینده مردم ملایر با ۸۳ رای از مجموع ۱۵۸ رای به عنوان دو عضو کارگروه (کمیته) تعیین مصادیق مجرمانه انتخاب شدند.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس