تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سردار سلیمانی دارای نقشی بین المللی است از این رو برخی قصد دارند با این قبیل توطئه و ترفندها این چهره را تضعیف کنند  عضو کمیسیون شوارهای مجلس معتقد است اگر حضور سردار سلیمانی و مطالب ارزنده و داهیانه وی نبود، امروز بغداد، دمشق، بیروت و فلسطینی هم وجود نداشت. امیر خجسته در گفت […]

[ad_1]

سردار سلیمانی دارای نقشی بین المللی است از این رو برخی قصد دارند با این قبیل توطئه و ترفندها این چهره را تضعیف کنند

 عضو کمیسیون شوارهای مجلس معتقد است اگر حضور سردار سلیمانی و مطالب ارزنده و داهیانه وی نبود، امروز بغداد، دمشق، بیروت و فلسطینی هم وجود نداشت.

امیر خجسته در گفت و گو با خانه ملت در واکنش به اظهاراتی که اخیرا ازسوی برخی جریانات مبنی بر حضور سردار سلیمانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ صورت گرفت، گفت: این اظهارات با هدف تخریب صورت گرفته و برخی جریانات قصد دارند وی را متهم به سوءاستفاده از محبوبیت خود برای کسب رأی کنند.

نماینده مردم همدان و فامنین در ادامه اظهارات مبنی بر حضور احتمالی سردار سلیمانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ را طرحی برگرفته از سازمان سیا و موساد برای خدشه دار کردن این چهره محبوب عنوان کرد و افزود: سردار سلیمانی نیازی به پست ریاست جمهوری ندارد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی دارای نقشی بین المللی است از این رو برخی قصد دارند با این قبیل توطئه و ترفندها این چهره را تضعیف کنند که به نیات خود نیز دست نخواهند یافت.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس