تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی سوال خود از وزیر علوم، با توضیحات وی مشروط به حل مشکلات اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای قانع شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت، هاجر چنارانی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۳۱ مرداد) مجلس شورای اسلامی در جریان سوال خود از […]

[ad_1]

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی سوال خود از وزیر علوم، با توضیحات وی مشروط به حل مشکلات اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای قانع شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت، هاجر چنارانی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۳۱ مرداد) مجلس شورای اسلامی در جریان سوال خود از محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مشروط به حل مشکلات اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای، از توضیحات وی قانع شد.

میرحمایت میرزاده به ارائه گزارش کمیسیون آموزش درخصوص این سوال پرداخت و گفت:‌ سوال پیرامون عدم تعیین تکلیف مدرسین و اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای پس از انتقال از آموزش و پرورش به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بود.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در ادامه به نتیجه این بررسی در کمیسیون آموزش و تحقیقات اشاره و بیان کرد: در اجرای ماده ۲۰۹ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی مبنی بر بررسی سوال خانم چنارانی از وزیر علوم درخواست شد در جلسه کمیسیون حضور یابد تا به سوال پاسخ داده شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان خاطرنشان کرد: علی رغم درخواست از وزیر برای حضور در جلسه کمیسیون، وی در جلسه تعیین شده حاضر نشد ، لذا طبق تبصره ۱ ماده ۲۱۰ آیین‌نامه داخلی کمیسیون سوال را وارد دانسته و آن را ملی اعلام کرد تا در صحن علنی بررسی شود.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس