تاریخ انتشار: ۰۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] اینکه مجوز دفن کیارستمی از سوی پزشکی قانونی صادر شده یا پزشک دیگری جای سوال دارد. لذا شخص صادرکننده مجوز باید پاسخگو باشد تا بسیاری از مسائل روشن شود. رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس معتقد است؛ باید مشخص شود چه کسی جواز دفن کیارستمی را بدون کالبدشکافی داده است؟ “علی نوبخت” رییس کمیسیون […]

[ad_1]

اینکه مجوز دفن کیارستمی از سوی پزشکی قانونی صادر شده یا پزشک دیگری جای سوال دارد. لذا شخص صادرکننده مجوز باید پاسخگو باشد تا بسیاری از مسائل روشن شود.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس معتقد است؛ باید مشخص شود چه کسی جواز دفن کیارستمی را بدون کالبدشکافی داده است؟

“علی نوبخت” رییس کمیسیون بهداشت و درمان، با اشاره به ابهامات پرونده فوت “عباس کیارستمی” گفت: با توجه به ابهامات فوت این کارگردان کشورمان، روند صدور مجوز دفن وی باید مشخص شود.

وی ادامه داد: اینکه مجوز دفن کیارستمی از سوی پزشکی قانونی صادر شده یا پزشک دیگری جای سوال دارد. لذا شخص صادرکننده مجوز باید پاسخگو باشد تا بسیاری از مسائل روشن شود.

نماینده تهران، ری ، شمیرانات و اسلامشهر تاکید کرد: در حالی که علت فوت کیارستمی دارای ابهام بود، کسی حق نداشت به این راحتی جواز دفن وی را صادر کند.

نوبخت همچنین با اشاره به اینکه یکی دیگر از سوالات مهم پرونده فوت این کارگردان این است که کدام پزشک اجازه پرواز را به وی داده است، گفت: تمامی این ابهامات و سوالات باید در کمیته‌ای که در نظام پزشکی با حضور قضات و کارشناسان تشکیل شده، مورد بررسی قرار بگیرد.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خاطرنشان کرد: این واقعه بسیار تاسف بار بوده است اما مطمئنا بعد از بررسی، اگر قصوری باشد، برخوردهای لازم صورت خواهد گرفت و اگر شکایت‌ها ادامه داشته باشد باید با اجازه دادستان نبش قبر صورت گیرد و کالبد شکافی شود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس