تاریخ انتشار: ۱۶ خرد ۱۳۹۵

– نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با ابیان این که کمیسیون انرژی را برای فعالیت خود در مجلس دهم به عنوان اولویت نخست انتخاب خواهم کرد،گفت:رسیدن به توسعه با همدلی دست یافتنی است .

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
عدل هاشمی پور روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به سابقه فعالیت ۱۷ساله در این زمینه و ظرفیت حوزه انتخابیه در منابع نفت و گاز حضور در کمیسون انرژی دور از انتظار نخواهد بود.
وی اولویت دوم را نیز کمیسیون عمران دانست و اظهارکرد: حضور در این کمیسیون با توجه به سابقه کارهای عمرانی راهکاری مناسب برای توسعه حوزه انتخابیه خواهد بود.
هاشمی پور نمایندگان را خادمان مردم دانست و تصریح کرد: نمایندگان مجلس با قانونگذاری های درست و نظارت بر فعالیت های دولت می توانند نقش سازنده ای در توسعه و جوابگویی به مشکلات جوانان داشته باشند.
وی اجرای کارهای عمومی را از دیگر اولویت ها ذکر کرد و افزود: گروه های سیاسی باید با همکاری و همدلی نسبت به توسعه و برون رفت از محرومیت استان همکاری لازم را داشته باشند.
هاشمی پور توسعه و پیشرفت را وابسته به همکاری همه مسئولان و گروهای سیاسی دانست و گفت: با همدلی و همزبانی مردم و مسئولان، توسعه دست یافتنی است.
عدل نماینده شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی،چرام ولنده چهارشهرستان از هشت شهرستان کهگیلویه وبویراحمد است.
کهگیلویه وبویراحمد دارای سه نماینده در مجلس شورای اسلامی است.
۷۵۳۱/۶۱۶۲

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس