تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده استان نینوا در پارلمان عراق اعلام کرد، شهر موصل پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا آزاد می‌شود تا برگ برنده‌ای برای این انتخابات شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از «السومریه‌نیوز»، «نایف الشمری» نماینده استان نینوا در پارلمان عراق، روز یکشنبه در سخنانی اعلام کرد، موصل اندکی پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا آزاد خواهد […]

[ad_1]

نماینده عراقی: موصل پیش از انتخابات آمریکا آزاد می‌شودراهکار یکسره شدن کار تکفیری‌ها در موصل/حشد شعبی در نبرد بزرگ شرکت می‌کند

نماینده استان نینوا در پارلمان عراق اعلام کرد، شهر موصل پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا آزاد می‌شود تا برگ برنده‌ای برای این انتخابات شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از «السومریه‌نیوز»، «نایف الشمری» نماینده استان نینوا در پارلمان عراق، روز یکشنبه در سخنانی اعلام کرد، موصل اندکی پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا آزاد خواهد شد.

به گزارش تسنیم، الشمری گفت: «بسیار جای تاسف دارد که آزادسازی موصل به عنوان برگه برنده‌ای برای انتخابات آمریکا خواهد بود.»

وی همچنین تأکید کرد، مدت زمان آزادسازی موصل به توانایی ارتش عراق و همکاری ساکنان محلی این شهر با نیروهای عراقی بستگی خواهد داشت.

اگر چه برای عملیات آزادی موصل جدول زمانی اعلام نشده اما به گفته دیپلمات‌های عراقی و غربی، «حیدر العبادی» نخست‌وزیر عراق می‌خواهد این عملیات در ماه اکتبر انجام شود.

این در حالی است که پیشتر «اشتون کارتر» وزیر دفاع آمریکا از تصمیم واشنگتن برای اعزام ۶۵۰ سرباز امریکایی به عراق به منظور مشارکت در عملیات آزادسازی موصل خبر داده است.

آمریکا مدعی است اعزام نیروهای آمریکایی به عراق به درخواست دولت این کشور صورت می‌گیرد.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس