تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مجموعه‌ای از مجسمه‌های سهیل بسطامی با نام «گذار» در گالری ایوان به‌نمایش درمی‌آید. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این نمایشگاه، گالری ایوان از ۱۶ مهرماه میزبان تعدادی از مجسمه‌های فیگوراتیو سهیل بسطامی است که برداشت فکری او را از انسان نمایش می‌دهد. بسطامی در نخستین نمایشگاه انفرادی خود ۱۰ مجسمه چوبی […]

[ad_1]

مجموعه‌ای از مجسمه‌های سهیل بسطامی با نام «گذار» در گالری ایوان به‌نمایش درمی‌آید.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این نمایشگاه، گالری ایوان از ۱۶ مهرماه میزبان تعدادی از مجسمه‌های فیگوراتیو سهیل بسطامی است که برداشت فکری او را از انسان نمایش می‌دهد.

بسطامی در نخستین نمایشگاه انفرادی خود ۱۰ مجسمه چوبی و یک اثر ویدئوآرت را به‌نمایش می‌گذارد که نمایانگر نگرش او به واژه «گذار» و مسیر انسان در طول زندگی است. او که دارای لیسانس گرافیک است، سابقه شرکت در نمایشگاه‌های گروهی و سمپوزیوم‌های مجسمه‌سازی را دارد و برای ساخت آثار این مجموعه از چوب‌های بازمانده از خانه‌های قدیمی استفاده کرده است.

گالری ایوان اعلام کرده است که درصد متعلق به خود از محل فروش این آثار را به یکی از خیریه‌های معتبر اهدا خواهد کرد.

نمایشگاه «گذار» ۱۶ مهر تا ۵ آبان ۱۳۹۵ در گالری ایوان به آدرس الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن‌بست حمید، شماره ۱ برقرار است و علاقه‌مندان می‌توانند هر روز به‌جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از این آثار دیدن کنند.

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس