تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده نیروی هوافضای سپاه از نمایش سامانه جنگ الکترونیک صاعقه برای اولین بار در تهران خبر داد و گفت: روند ارتقای توان دفاعی را با قدرت ادامه می‌دهیم. به گزارش ایسکانیوز، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در حاشیه برگزاری مراسم رژه ۳۱ شهریورماه در تهران در جمع خبرنگاران وجه […]

[ad_1]

سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده

فرمانده نیروی هوافضای سپاه از نمایش سامانه جنگ الکترونیک صاعقه برای اولین بار در تهران خبر داد و گفت: روند ارتقای توان دفاعی را با قدرت ادامه می‌دهیم.

به گزارش ایسکانیوز، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در حاشیه برگزاری مراسم رژه ۳۱ شهریورماه در تهران در جمع خبرنگاران وجه تمایز رژه امسال نیروهای مسلح با سالهای گذشته را اجرای این مراسم به صورت گسترده و ملی به طور همزمان در تهران و بندرعباس عنوان و تصریح کرد: علاوه بر این در مراسم رژه سی و ششمین سالروز آغاز هفته دفاع مقدس برخی سامانه‌ها و تجهیزات پیشرفته‌ی موشکی، پدافندی و راداری برای اولین بار به نمایش درآمد.

وی افزود: امسال برای اولین بار سامانه موشکی زمین به زمین دوربرد نقطه زن و هدایت پذیر تا پایان مسیر «عماد»، سامانه موشکی سوخت جامد نقطه زن ذوالفقار با برد هفتصد و پنجاه کیلومتر و نیز در ادامه سامانه‌های پیشرفته بومی پدافند زمین به هوای نیروی هوافضای سپاه شامل سامانه پدافندی سوم خرداد، رعد و طبس امروز -چهارشنبه،۳۱ شهریور-شاهد نمایش سامانه صیاد ۲ بودیم.

سردار حاجی زاده در ادامه از نمایش سامانه جنگ الکترونیک صاعقه برای اولین بار در تهران خبر داد و گفت: همچنین امروز همزمان با رژه تهران، در بندرعباس جنگنده سوخو ۲۲ نیروی هوافضای سپاه برای اولین بار به نمایش توانمندی‌ها و قابلیت‌های رزمی پرداختند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پایان گرامیداشت هشت سال دفاع جانانه و رشادتهای ملت ایران در برابر متجاوزین و نمایش اقتدار، وحدت، همدلی، هم افزایی و قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح را از اهداف برگزاری رژه ۳۱ شهریورماه عنوان و تأکید کرد: به فضل الهی به ملت ایران اطمینان می دهیم که نیروهای مسلح ما گوش به فرمان مقتدا و رهبر خود همواره روند ارتقای توان دفاعی را با قدرت ادامه داده و با آمادگی کامل در برابر هرگونه تهدید و حماقتی از سوی دشمنان، آنان را با پاسخی سخت و پشیمان کننده مواجه می کنند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس