تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] نهمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو فردا چهارشنبه ۱۴ مهر در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار می‌کند و تا ۱۷ مهر برپا خواهد بود. به گزارش ایسکانیوز، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری که واحد متبوعش امور اجرایی مربوط به شرکت‌کنندگان دانشگاه آزاداسلامی در این جشنواره را […]

[ad_1]

نهمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو فردا چهارشنبه ۱۴ مهر در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار می‌کند و تا ۱۷ مهر برپا خواهد بود.

به گزارش ایسکانیوز، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری که واحد متبوعش امور اجرایی مربوط به شرکت‌کنندگان دانشگاه آزاداسلامی در این جشنواره را بر عهده دارد، در گفت‌وگو با خبرنگار آنا اظهار کرد: آثار دریافتی از سوی ستاد ارائه توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی در نهمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو شامل: تولید محصول نمونه آزمایشگاهی (پروتوتایپ)؛ محصول تولید شده، تجاری شده و یا در حال پیگیری برای تجاری‌سازی (شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز رشد)؛ فناوری‌های تولید شده و ثبت شده اختراعات ملی، بین‌المللی و فروش دانش‌فنی)؛ تولید علم (کتاب و مجله) و ایده‌های مراکز تحقیقاتی در زمینه خلق فناوری و معرفی محصول به بازار در زمینه‌های مختلف فناوری نانو است.

دکتر سیدفرج الله موسوی با توجه به تاکید فراوان رهبر معظم انقلاب مبنی بر ترویج دانش آموزی نانو و تاکید معظم له بر رشد جایگاه نانوتکنولوژی در کشور با توجه به حضور چشمگیر دانشگاه آزاد اسلامی در این جشنواره، گفت: در این جشنواره بین المللی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی آخرین دستاوردهای علمی خود در زمینه نانو را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

موسوی با بیان اینکه بیش از ۵۰ واحد دانشگاه آزاد اسلامی در نهمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو توانمندی‌های خود را به نمایش می‌گذارند، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری در این جشنواره علمی با ۶۰ محصول نانو، ۴۰ثبت اختراع و تعدادی کتاب و مجله بیشترین آثار را به خود اختصاص داده است.

وی یادآور شد: سومین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی ۵ و ۶ خرداد ۱۳۹۵ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره)شهرری برگزار شد. در این جشنواره‌ها، دستاوردهای مجموعه عظیم دانشگاه آزاد اسلامی به نمایش و رقابت گذاشته شد.

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس