تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دومین اجرای گروه آلترناتیو درسال ۹۵ با نمایش “ایران بانو ” به کارگردانی پردیس خسروی ، ۴و۵ شهریورماه ساعت ۱۵در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه خواهد رفت. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوان، پردیس خسروی کارگردان این گروه در این زمینه اظهارداشت :حرکات نمایشی “ایران […]

[ad_1]

دومین اجرای گروه آلترناتیو درسال ۹۵ با نمایش “ایران بانو ” به کارگردانی پردیس خسروی ، ۴و۵ شهریورماه ساعت ۱۵در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوان، پردیس خسروی کارگردان این گروه در این زمینه اظهارداشت :حرکات نمایشی “ایران بانو ” دومین اجرای سال ۹۵گروه آلتر ناتیو درفرهنگسرای نیاوران است که اجرای قبلی گروه که دراردیبهشت ماه امسال برگزار شد ، با استقبال خوب مخاطبان همراه بود.

وی افزود :این گروه دراین نمایش با ۲۹ بازیگر برروی صحنه می رود که نویسنده متن ایران بانو را نیز نیماخسروی به عهده داشته است ،همچنین رضا جعفری بهنام مدیرت برنامه و راویان این اجرا نیز آرزو روشناس و تارا شاهمرادی خواهند بود.

این نمایش ساعت ۱۵ در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان جهت تهیه و رزرو بلیت می‌توانند از سایت ایران کنسرت اقدام نمایند.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس