تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] فرماندار شهرستان بهشهر در گفتگو با خبرنگار ایلنا به مهم ترین دستاوردهای دولت یازدهم اشاره کرد وگفت: این نمایشگاه با هدف معرفی و شناساندن دستاوردهای دولت یازدهم به مردم با همکاری دستگاه های اجرایی در هفته دولت برگزار می شود. سید خالق سجادی با بیان اینکه اقدامات انجام شده روستاهای این شهرستان […]

[ad_1]

فرماندار شهرستان بهشهر در گفتگو با خبرنگار ایلنا به مهم ترین دستاوردهای دولت یازدهم اشاره کرد وگفت: این نمایشگاه با هدف معرفی و شناساندن دستاوردهای دولت یازدهم به مردم با همکاری دستگاه های اجرایی در هفته دولت برگزار می شود.


سید خالق سجادی با بیان اینکه اقدامات انجام شده روستاهای این شهرستان نیز در نمایشگاه معرفی می شوند افزود: هفته دولت فرصت مغتنمی برای بیان عملکرد دستگاه هاست آنها میتوانند در این فرصت پروژه های اجراشده را به اطلاع مردم برساند.


وی ادامه داد:دولت یازدهم برای تمامی حوزه ها در شهرستان بهشهر برنامه دارد که دستاوردها و پروژه های انجام شده در اختیار عموم قرار می گیرد.


نماینده عالی دولت در شهرستان بهشهر به احداث کانال انتقال آب برای احیای تالاب بین المللی میانکاله اشاره کرد وافزود: در راستای اقتصاد مقاومتی در مناطق محروم و دور افتاده روستایی، تمام روستاهای این شهرستان حداقل یک پروژه به فرمانداری ارسال کردند تا برنامه ریزی های لازم انجام شود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس