تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] در نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر و دکوراسیون داخلی منطقه آزاد انزلی شرکت‌های تولید و صادرکننده‌ای از استان‌های گیلان، تهران و البرز در قالب ۴۰ غرفه جدیدترین محصولات و نوآوری‌های تولیدی خود را به نمایش می‌گذارند. به گزارش ایلنا به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، مسرور رییس […]

[ad_1]

در نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر و دکوراسیون داخلی منطقه آزاد انزلی شرکت‌های تولید و صادرکننده‌ای از استان‌های گیلان، تهران و البرز در قالب ۴۰ غرفه جدیدترین محصولات و نوآوری‌های تولیدی خود را به نمایش می‌گذارند.

به گزارش ایلنا به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، مسرور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان از نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر و دکوراسیون داخلی در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های منطقه بازدید کرد.


مسرور ضمن بازدید از جدیدترین محصولات عرضه شده در این نمایشگاه با تعدادی از مدیران شرکت‌های تولیدکننده حاضر در خصوص راهکارهای توسعه و تسریع در روند صادرات به کشورهای هدف به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداخت.


بنا براین گزارش در نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر و دکوراسیون داخلی منطقه آزاد انزلی شرکت‌های تولید و صادرکننده‌ای از استان‌های گیلان، تهران و البرز در قالب ۴۰ غرفه جدیدترین محصولات و نوآوری‌های تولیدی خود را به نمایش می‌گذارند.


معرفی ظرفیت‌های صادراتی و تولیدی کشور در این حوزه، حمایت از تولیدکنندگان صنعت مبلمان، لوستر و دکوراسیون داخلی در جهت رقابت با محصولات خارجی و ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل تجربیات و آخرین ایده‌ها و عرضه مستقیم محصولات تولیدی جدید در جهت اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید  داخلی از مهمترین دلایل برگزاری این نمایشگاه مزبور در منطقه آزاد انزلی بوده است.


گفتنی است این نمایشگاه از ۲۹ شهریور ماه در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های منطقه آزاد انزلی آغاز شده و تا دوم مهر ماه برای بازدید عموم دائر است و در این بازدید معاونان و مدیران سازمان به همراه  فعالان اقتصادی منطقه آزاد انزلی نیز حضور داشتند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس