تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماز عید قربان به امامت آیت الله خاتمی در دانشگاه تهران و با حضور نمازگزاران اقامه شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، نماز عید سعید قربان صبح امروز دوشنبه ۲۲ شهریور به امامت آیت‌الله خاتمی و با حضور گسترده نمازگزاران در دانشگاه تهران اقامه شد. در ابتدای این مراسم سعید طوسی قاری […]

[ad_1]

نماز عید قربان به امامت آیت الله خاتمی در دانشگاه تهران و با حضور نمازگزاران اقامه شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، نماز عید سعید قربان صبح امروز دوشنبه ۲۲ شهریور به امامت آیت‌الله خاتمی و با حضور گسترده نمازگزاران در دانشگاه تهران اقامه شد.

در ابتدای این مراسم سعید طوسی قاری برجسته و بین المللی کشورمان به قرات آیاتی چند از کلام الله مجید پرداخت در ادامه ابتهال توسط این قاری برجسته اجرا شد و اجرای تواشیح از دیگر برنامه های این مراسم بود.

سخنران پیش از خطبه های نماز عید قربان حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ اکرم الکعبی – دبیر مقاومت اسلامی حرکته النجباء عراق – بود که به ایراد سخنرانی در رابطه با بررسی شرایط منطقه پرداخت در بخشی از سخنان خود اظهار کرد : امروز که این دولت وهابی مانع از حج بندگان شده باید کعبه از مدیریت این رژیم خارج شود و به شورای اسلامی واگذار شود.

همچنین در این مراسم نمازگزاران با سر دادن شعارهایی خواهان اتحاد بین جهان اسلام بودند.

در حاشیه این مراسم نمازگزاران با در دست داشتن نوشته ها و پلاکاردهایی نفرت و انزجار خود را از دولت سعودی ابراز کردند و خواهان تجدید نظر در رابطه با اداره حرمین شریفین بودند و تصاویری از حاجیان قربانی فاجعه منا در دست نمازگزاران بود.

۲۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس