تاریخ انتشار: ۰۴ اسف ۱۳۹۴

‌ما مجلسی می‌خواهیم که مردم بدانند حقوق و درآمد یک مسئول چقدر است. باید مالیات از همه گرفته شود. نه اینکه تنها از یک کارمند مالیات اخذ شود.

به گزارش “گذارنیوز” حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر نقویان در همایش انتخاباتی صدای ملت که در سالن شهید شیرودی تهران برگزار شد اظهار داشت: مردی از جنس پیامبران ملت ایران را عزیز کرد و این ملت در دام خوبان افتاد.

وی ادامه داد: هر نهادی که کاشته می‌شود قطعا آفت‌هایی دارد. گیاهان خودرو، خودمحور، زیاده‌طلب در کنار این نهال وجود دارد و اگر به آنها مجال رویش‌های هرز داده شود اندک اندک جای چهره اصلی را خواهد گرفت ولی از آن سو قیچی دست باغبان است که علف‌های هرزه را خواهند کند.

نقویان گفت: بعضی‌ها فکر می‌کنند که مشکلات از خارج کشور مانند انگلیس و آمریکا است ولی دشمن از این حربه استفاده کرده و در داخل مشکلاتی را ایجاد کرده است و مانند موریانه بسیار موذی و جونده وارد اقدام شدند.

وی گفت: بنده از درد مردم آگاه هستم ما امروز به شهید مدرس نیاز داریم که در مقابل رضا قلدر ایستاد و گفت می‌خواهم نباشید.

نقویان گفت: ملت امروز به مطهری‌ها نیاز دارد که با عبا ایستاده ولی اندیشه‌ای بلند کتابی درباره حجاب بنویسد و یک تنه جلوی منتقدان خود بایستد و از آن دفاع کند.

حجت‌الاسلام نقویان گفت: امروز به یک فکر بهشتی نیاز داریم که اگر شخصیت مملکت به سوی دیکتاتوری رفت در قالب قانون به آن تشر زند.

وی افزود: ما به نماینده‌ای که به جیب خود فکر کند و رانت‌جو باشد نیاز نداریم. ما به نماینده‌ای که از لجنزار مواد مخدر، فساد و فحشا و معطلی مردم در بیمارستان‌ها، بانک‌ها و مراکز دولتی اطلاعی نداشته باشند، نیاز نداریم.

نقویان افزود: ما به افرادی مثل مطهری نیاز داریم که اگر از اصحاب فتنه سخن بگوید به حق و بر اساس قانون باشد و در مقابل نماینده‌های زیاده‌خواه بایستد.

وی افزود: امروز رسانه ملی، صدای ملت نیست و به همین دلیل است که ۷۰ درصد مردم چون دروغ می‌گویند بی‌بی‌سی گوش می‌کنند. اگر در خانه‌ای پدر به فرزندش دروغ گفت قطعا از همسایه خبر خانه را خواهد شنید.

این مدرس دانشگاه گفت: ما می‌دانیم بی‌بی‌سی و VOA دشمن ملت هستند ولی چه کردند که مردم به آن سمت روی آوردند.

وی افزود:‌ در ۸ سال گذشته با ملت، مسئولین چه کردند؟ این ملت در فقر و فلاکت نگه داشته شده و ۴۵ هزار تومان ماهانه به آنها صدقه می‌دهند و اگر راست می‌گویند درمان را رایگان کنند ولی چون مافیای دارو وجود دارد نمی‌توانند این کار را انجام دهند.

وی افزود: رئیس قوه قضائیه اعلام می‌کند که در یک سال ۱۰ میلیون پرونده مختومه کرده‌ایم. این موضوع افتخار ندارد. فحشا تا خانواده‌های مذهبی فرو رفته است. ما هم اکنون یک نهاد سالم در کشور نداریم. اگر یک نهاد سالم معرفی کردید من دست‌شان را می‌بوسم.

وی خاطرنشان کرد: این مردم به دین و اسلام معتقد هستند و زن بی‌حجاب و باحجاب هنگامی که روحانی را می‌بینند احترام می‌کنند ولی مردم از بی‌عدالتی و تبعیض ناراحتند. عده‌ای با یک تلفن مشکل‌شان حل می‌شود ولی مشکلات مردم تا ۱۰ سال به طول می‌انجامد.

وی یادآور شد: هیچ مردمی از عدالت خسته نیستند پس ما مجلسی می خواهیم که نه تنها در مقابل گردن کلفتان خارجی بلکه در مقابل گردن کلفتان داخلی نیز بایستد.

وی افزود: ‌ما مجلسی می‌خواهیم که مردم بدانند حقوق و درآمد یک مسئول چقدر است. باید مالیات از همه گرفته شود. نه اینکه تنها از یک کارمند مالیات اخذ شود.

وی در پایان افزود: میزان رای ملت است و این ملت نیز پرتوان است.

نظرات شما
  1. مامجلسی میخواهیم که واقعانماینده ملت باشند.نه افرادی که مردم را ازرای شان پشیمان کنند
    ای مسئولین ملت وظیفه خودشان راانجام می دهند شما چه کردین؟بخدا بزودی در پیشگاه عدل الهی باید جوابگو باشید ….قبر وقیامتی هم هست

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس