تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سهامداران در جریان معاملات روز جاری شاهد دادوستد ۱۷۱٫۶ میلیون ورقه بهادار در بازارهای فرابورس ایران بودند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از فرابورس ایران؛ امروز سه‌شنبه نهم شهریورماه تعداد ۱۷۱٫۶ میلیون ورقه در ۱۵ هزار و ۹۰۳ دفعه در بازارهای فرابورس مورد مبادله قرار گرفت که ارزش آن به رقم یک هزار […]

[ad_1]

سهامداران در جریان معاملات روز جاری شاهد دادوستد ۱۷۱٫۶ میلیون ورقه بهادار در بازارهای فرابورس ایران بودند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از فرابورس ایران؛ امروز سه‌شنبه نهم شهریورماه تعداد ۱۷۱٫۶ میلیون ورقه در ۱۵ هزار و ۹۰۳ دفعه در بازارهای فرابورس مورد مبادله قرار گرفت که ارزش آن به رقم یک هزار و ۲۷ میلیارد ریال رسید.

در بازار اوراق با درآمد ثابت فرابورس نیز روز جاری نزدیک به ۵۰۰ هزار ورقه دست به دست شد که ارزش آن بالغ بر ۵۰۴٫۹ میلیارد ریال بود. در این بازار اوراق اجاره رایتل با نماد “صایتل” در پی دادوستد ۲۲۶ هزار و ۸۷۰ ورقه به ارزش ۲۳۳ میلیارد ریال در صدر اوراق مورد معامله قرار گرفت.

در همین حال در بازار سهام فرابورس ایران نیز امروز بیش از ۱۱۰ میلیون سهم به ارزش ۲۹۲٫۸ میلیارد ریال خرید و فروش شد که نماد معاملاتی شرکت گروه صنایع کاغذ پارس با نقل و انتقال ۱۰ میلیون سهم به ارزش ۲۶٫۹ میلیارد ریال، بیشترین میزان حجم و ارزش معاملات این بازار را در مقایسه با سایر نمادها تجربه کرد.

در این بازار در حالی نماد آتیه داده پرداز و دامداری تلیسه نمونه به‌عنوان نمادهای پربازدید شناخته شدند که نماد تلیسه نیز بالاترین افزایش قیمت روزانه سهام را شاهد بود.

طبق این گزارش؛ همچنین پس از چند روز روند صعودی شاخص کل امروز آیفکس با عقبگردی ۳٫۶ واحدی (معادل ۰٫۴۴ درصد) به عدد ۸۱۶ واحد رسید. نماد “دماوند”، “شتران” و “ذوب” در حالی بالاترین تاثیر منفی را بر آیفکس داشتند که نماد “بمپنا” بیشترین تاثیر مثبت را از خود به جا گذاشت.

صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد آفرین پارسیان نیز امروز در صدر صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله ایستاد و با دادوستد ۴٫۹ میلیون ورقه بهادار به ارزش ۶۸ میلیارد ریال روبه‌رو شد.

گفتنی است؛ طی دیروز و امروز دو شرکت با نام‌های شرکت صنایع تجهیزات نفت و شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان در بازار دوم فرابورس ایران درج شده‌اند که به این ترتیب شهریور را می‌توان ماه رونق درج شرکت‌ها در فرابورس ایران دانست.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس