تاریخ انتشار: ۰۹ بهم ۱۳۹۴

“روان اتکینسون” بازیگر شخصیت “مستربین” چند هفته ای است که از همسر قبلی اش طلاق گرفته است. او به تازگی به همراه “لوئیس فورد” معشوقه ۳۲ ساله اش به خانه ای در لندن به ارزش ۴٫۶۵ میلیون پوندی نقل مکان کرده است.

به گزارش “گذارنیوز” ، روزنامه بریتانیایی “دیلی میل” با انتشار این خبر افزوده است:”او دو سال است که با معشوقه اش در ارتباط بوده است. وی تصمیم دارد تا در کلبه ای در شمال لندن که آن را به قیمت بالایی خریداری کرده است بقیه عمرش را بگذراند. این نقل مکان تنها چند هفته پس از جدایی او از “سونترا ساستری” همسر پیشین وی که ۲۴ سال با او زندگی کرده بود صورت می گیرد”.

یکی از افراد آگاه از زندگی بازیگر نقش مستربین گفته است که روان و لوئیس هر دو افراد درون گرایی هستند اما علنی کردن نقل مکان انان به کلبه ای در لندن نشان می دهد که در ادامه رابطه شان جدی هستند”. رسانه ها هم چنین اعلام کرده اند که آن دو در جریان یک نمایش در سال ۲۰۱۲ میلادی با یکدیگر اشنا شده اند. میزان دارایی این بازیگر بریتانیایی ۷۰ میلیون پوند تخمین زده شده است. حاصل ازدواج او از همسر قبلی اش یک دختر ۲۰ ساله به نام لیلی و یک پسر ۲۲ ساله به نام بن هستند.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس