تاریخ انتشار: ۲۶ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] ورزش سه: شمارش معکوس برای استفاده مجدد از ورزشگاه نقش جهان مدت ها بود که آغاز شده بود؛ این ورزشگاه که پس از ثبت اولین قهرمانی یک تیم خارج از پایتخت در فوتبال کشور، تاریخ ساز شده بود و اولین قهرمانی طلایی پوشان را جشن گرفته بود، برای تجهیز بیشتر مورد بازسازی قرار گرفت […]

[ad_1]

ورزش سه: شمارش معکوس برای استفاده مجدد از ورزشگاه نقش جهان مدت ها بود که آغاز شده بود؛ این ورزشگاه که پس از ثبت اولین قهرمانی یک تیم خارج از پایتخت در فوتبال کشور، تاریخ ساز شده بود و اولین قهرمانی طلایی پوشان را جشن گرفته بود، برای تجهیز بیشتر مورد بازسازی قرار گرفت و اگر چه پروژه بهره برداری از این ورزشگاه، نزدیک به یک دهه طول کشید و مدت ها هواداران سپاهان را با مشکلات فراوانی برای بازدید از دیدارهای خانگی در ورزشگاه فولاد شهر روبرو کرد، اما در نهایت فوتبال دوستان اصفهانی صاحب ورزشگاهی شدند که به جرات از آن به عنوان مدرن ترین ورزشگاه کشور یاد می کنند و تمامی بازیکنانی که در آن به میدان رفته اند از کیفیت بالای آن گفته اند.

فصل جاری برای فوتبال اصفهان با فراز و نشیب های زیادی همراه بوده است؛ با این حال افتتاح ورزشگاه نقش جهان را می توان بهترین اتفاق فوتبالی برای فوتبال اصفهان و همینطور فوتبال کشور دانست؛ چرا که در اختیار داشتن یک ورزشگاه مدرن و با کیفیت، یکی از دلایل اصلی موفقیت تیم ها به شمار می رود و فوتبال ملی نیز می تواند از این ورزشگاه برای برگزاری دیدارهای خود در شهری خارج از تهران استفاده کند.

البته نقش جهان هنوز تکمیل نشده و کاستی هایی مثل عدم صندلی گذاری طبقه دوم و .. در آن به چشم می خورد؛ با این حال از زمانی که سپاهان به ورزشگاه جدید خود آمده است، به وضوح می توان تاثیر داشتن چنین ورزشگاهی را در عملکرد تیم مشاهده کرد؛ هواداران اصفهانی در دوران حضور ویسی با حضور گسترده در دو دیدار حساس مقابل نفت تهران (نیمه نهایی جام حذفی) و استقلال تهران (آخرین دیدار دور رفت لیگ شانزدهم) زیبایی های تصویری این ورزشگاه را دو چندان کردند.

پس از حضور کرانچار و جایگزینی او با عبدالله ویسی حمایت هواداران اصفهانی از این تیم به مراتب بیشتر شده و در سه دیداری که این تیم با هدایت او به میدان رفته، شاهد یکپارچکی بیشتری در سکوها میان تماشاگران هستیم.

روز گذشته تیم سپاهان موفق به کسب پیروزی ارزشمندی برابر گسترش فولاد تبریز شد تا یک گام دیگر به کسب سهمیه آسیایی نزدیک شود. هواداران تیم فوتبال سپاهان که تیمشان را به عنوان پرافتخارترین تیم لیگ برتر می بینند، در مقابل گسترش فولاد تبریز حضور ده هزار نفری در نقش جهان ۷۵ هزار نفری داشتند؛ رونمایی از پرچم ۴۰۰ متری و ایجاد دودهای زرد رنگ اقداماتی بود که فضای ویژه ای در ورزشگاه نقش جهان ایجاد کرده بود.

اولین دیدار سپاهان در نقش جهان مقابل فولاد خوزستان انجام شد؛ پس از اینکه تیم سپاهان ۵ دیدار خود را در ورزشگاه جدیدش که در مرکز شهر هم قرار دارد انجام داد، رشدی ۳۰۰ درصدی را در تماشاگران خود مشاهده کرد.

نقش جهان هنوز به تکمیل نشده است و تیم کرانچار هم کم کم برای مدعی شدن آماده می شود؛ محقق شدن این دو موضوع، می تواند نقش جهان، سپاهان و هوادارانش را از این هم تماشایی تر کند.

 

 نقش جهان تماشایی

 

نقش جهان تماشایی 

 

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس