تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نشست نقد و بررسی آثار نوشتاری «پیتر بروک» دوشنبه (۸ شهریورماه) در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب برگزار می‌شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی خانه کتاب، در این نشست که با همکاری فصلنامه «نقد کتاب هنر» برگزار می‌شود، آراز بارسقیان، مهرداد پورعلم و محمدرضا علی‌اکبری آثار نوشتاری «پیتر بروک» را […]

[ad_1]

نشست نقد و بررسی آثار نوشتاری «پیتر بروک» دوشنبه (۸ شهریورماه) در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب برگزار می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی خانه کتاب، در این نشست که با همکاری فصلنامه «نقد کتاب هنر» برگزار می‌شود، آراز بارسقیان، مهرداد پورعلم و محمدرضا علی‌اکبری آثار نوشتاری «پیتر بروک» را نقد و بررسی می‌کنند.

پیتر بروک در سال ۱۹۲۵ در لندن زاده شد و تحصیلات خود را در رشته تئاتر در دانشگاه آکسفورد گذارند. او همچنین تعدادی فیلم مهم را در انگلستان و فرانسه کارگردانی کرده ‌است.

«شکنجه و قتل ژان-پل مارا، به‌نمایش درآمده توسط ساکنان تیمارستان شارنتون، به کارگردانی مارکی دوساد»، «گربه روی شیروانی داغ»، «رویا در شب نیمه تابستان»، «ادیپ شاه»، «ماهاباراتا»، «گردهم‌آیی پرندگان» و «ارگاست در پرسپولیس» نام مهم‌ترین تئاترهای اجراشده به کارگردانی بروک است.

کتاب‌های «زندگی من در گذر زمان»، «درِ گشوده»، «رازی در میان نیست»، «میانِ دو سکوت» و «با گروتفسکی؛ تئاتر فقط یک فرم است» از جمله آثاری است که در این نشست، نقد و بررسی می‌شود.

نشست نقد و بررسی آثار نوشتاری «پیتر بروک» ساعت ۱۷ تا ۱۹ در سرای اهل قلم به نشانی خیابان انقلاب، خیابان مظفر جنوبی، کوچه خواجه‌نصیر، شماره ۲ برگزار می‌شود.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس