تاریخ انتشار: ۰۲ خرد ۱۳۹۵
کرباسچی:

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: اگر وحدت کلمه نیروهای حامی دولت و اصلاح‌طلبان حفظ شود هیچ یک از نقاط حساس مجلس در اختیار افراطیون قرار نخواهد گرفت.

به گزارش “گذارنیوز”  غلامحسین کرباسچی  با اشاره به موضوع ریاست مجلس دهم عنوان کرد: من فکر می‌کنم نباید رقابت تا جایی ادامه پیدا کند که به یک وزن‌کشی سیاسی برسد؛ این نه به مصلحت جریان اصلاحات و نه به مصلحت نیروهای معتدل نیست.

وی افزود: نباید به گونه ای روی این موضوع تمرکز کنیم که اگر آقای عارف رای اکثریت را گرفت بگوییم اصلاح طلبان پیروز شدند و اگر لاریجانی رای آورد بگوییم اصلاحات شکست خورده است.

دبیرکل حزب کارگزاران بابیان اینکه باید همه تلاش کنند وحدت کلمه‌‌ای که در این انتخابات تحت عنوان لیست امید بین اصلاح طلبان و گروه‌های معتدل ایجاد شده است از بین نرود؛ بویژه در سالی که در پایان آن انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراها را خواهیم داشت هنوز به وحدت و یکپارچگی نیروهای معتدل و اصلاح طلب نیاز داریم و نتیجه خوبی را مردم و علاقمندان به کشور در این دو مرحله انتخابات گرفتند پس اصل موضوع باید این باشد که بررسی کنیم چه کاری انجام دهیم که وحدت نیروهای اصلاح طلب و معتدل از بین نرود و طبیعتا اگر بشود در مجموع بین همین نیروها وحدت را برقرار کرد از همه چیز مهمتر است.

وی گفت : به نظر من چه لاریجانی و چه عارف رییس مجلس باشند برای دولت تفاوت چندانی ندارد هر دو جزو اردوگاهی هستند که به دولت در اجرای برنامه‌هایش کمک خواهند کرد.

کرباسچی تاکید کرد: وحدتی که برای حمایت از دولت ایجاد شده نباید مخدوش شود. اگر وحدت کلمه نیروهای حامی دولت و اصلاح‌طلبان حفظ شود هیچ یک از نقاط حساس مجلس در اختیار افراطیون قرار نخواهد گرفت.

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی خاطرنشان کرد: باید بین نیروهای حامی دولت تقسیم کار صورت گیرد و مانع‌تراشی در این پست‌ها برای دولت ایجاد نشود. کاری که در سال نود و دو و نود و چهار اتفاق افتاد را باید حفظ کرد. نیروهای اصلاح‌طلب عاقلانه برای مصالح کشور تصمیم گرفتند لذا باید مراقب باشند حرکت‌هایی که باعث اختلاف می شود انجام ندهند. اهمیت نگه داشتن پیروزی خیلی سخت‌تر و مهم‌تر از بدست آوردن آن است.

برچسب ها: برچسب‌ها, , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس