تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم فوتبال نفت امیدیه که در هفته نخست لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های ایران در اهواز میهمان فولادی ها بود توانست دست پر به خانه برگردد. به گزارش ایسکانیوز، تیم فوتبال نفت امیدیه که در گروه یک لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های ایران قرار دارد در نخستین دیدار خود مقابل فولاد نوین […]

[ad_1]

نفتی-ها-دست-پر-به-خانه-برگشتند.jpg

تیم فوتبال نفت امیدیه که در هفته نخست لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های ایران در اهواز میهمان فولادی ها بود توانست دست پر به خانه برگردد.

به گزارش ایسکانیوز، تیم فوتبال نفت امیدیه که در گروه یک لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های ایران قرار دارد در نخستین دیدار خود مقابل فولاد نوین اهواز در ورزشگاه تختی این شهر توانست میزبان خود را با نتیجه یک بر یک متوقف کند.

شاگردان داریوش هرمزی که بازی را بهتر از میزبان آغاز کرده بودند توانستند مزد زحمات خود را با گل نصرالله درفشی بگیرند اما در ادامه و دقایق پایانی نتوانستند از تک گل خود محافظت کنند و با گلی که در دقیقه ٨۵ دریافت کردند بازی برده با تساوی عوض کردند.

نصرالله درفشی در دقیقه ۶٠ از روی نقطه پنالتی تک گل نفت امیدیه را به ثمر رساند.

نفت امیدیه با این تساوی در هفته نخست در مکان پنجم جدول قرار گرفت.

ترکیب نفت امیدیه:

هادی طیب – محمد مجرد – خیرالله ویسی آرا – سعید مرادی – مهدی کاووسی – هادی اشنود – احمد داوودی – محسن طیبی – کیومرث چراغی – نصرالله درفشی – عباس قاسمی

سرمربی:داریوش هرمزی

۶۰۷/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس